Staigmena Kazanėje: Mayo užkurtas UNIKS tritaškių rekordu nušlavė svečius iš Milano

2021-11-17 20:51
Nuotr.: Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images

Ant parketo šėlusi Kazanės UNIKS (5-5) ekipa Eurolygoje iškovojo įspūdingą pergalę.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namuose 97:71 (19:17, 25:16, 27:16, 26:22) sutriuškino Milano „Armani Exchange“ (8-2) krepšininkus, kuriems tai buvo vos antrasis pralaimėjimas.

Mačas prasidėjo lygiai ir po pirmojo kėlinio trapų pranašumą turėjo UNIKS (19:17), tačiau tuomet užsikūrė O.J. Mayo.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Gynėjas susmeigė tris tritaškius paeiliui, paskutinis tolimas šūvis buvo su pražanga ir po Mayo baudos metimo šeimininkai įgijo 11 taškų pranašumą (30:19), kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (60:49).

Trečiajame kėlinyje UNIKS dominavo: Perasovičiaus auklėtiniai spurtavo 19:9, o po Johno Browno pranašumas pasiekė triuškinantį – 21 taško pranašumą (71:49).

Paskutinis mačo ketvirtis tapo formalumu, Kazanės ekipa toliau didino persvarą, o kuomet Mayo pataikė dar vieną tritaškį, buvo pakartotas klubo tolimų metimų rekordas - 14. Visgi pagerinti jo UNIKS ekipai nepavyko.

Tritaškius Rusijos komanda šaudė net 48 proc. taiklumu (14/29).

Į pergalę UNIKS vedė amerikiečių trijulė – Brownas, Mayo ir Isaiahas Caananas.

Brownas surinko 19 taškų (7/7 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Mayo pridėjo 20 taškų (1/2 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), 2 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius ir 14 naudingumo balų.

Caananas pelnė 22 taškus (2/2 dvit., 6/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Įsmeigęs 6 tritaškius, amerikietis pakartojo savo asmeninį karjeros rekordą.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Nicolo Melli, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 10 taškų (4/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

UNIKS: Isaiah Canaanas 22 (6/8 trit., 5 atk. kam.), O.J. Mayo 20 (5/9 trit.), Johnas Brownas 19 (7/7 dvit., 5 atk. kam., 27 naud.), Tonye Jekiri 10 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Jarrellas Brantley 8, Marco Spissu 7 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Armani Exchange“: Nicolo Melli (4/4 dvit.), Shavonas Shieldsas (2/4 trit., 2 blok.) ir Luigi Datome (2/4 trit.) po 10, Kyle Hines 8 (4/4 dvit.), Devon Hall 7 (1/5 trit.).

Staigmena
😀 Cia Armani gali uzdusit fenerbache Nugalet Barca o kita vakara jau patiems beveltiskai pralaimet