Čempionų lygoje Dimša spindėjo, tačiau prametė lemiamą metimą

2021-11-17 23:25
Nuotr.: FIBA

Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Sombatėjaus „Falco“ (3-1) ekipa.

Vengrai D grupės mače po dramatiškos kovos 81:80 (18:24, 23:9, 18:24, 22:23) palaužė Trevizo „NutriBullet“ (3-1) krepšininkus su Tomu Dimša.

Pergalės atveju „NutriBullet“ būtų užsitikrinusi vietą „Top 16“, tačiau tai galės padaryti artimiausiame mače.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Likus 12 sekundžių Dimša žengė į aikštę ir stebėjo kaip Zoltanas Perlas taikliomis baudomis persveria rezultatą varžovų naudai (81:80). Lemiamą ataką „NutriBullet“ treneris patikėjo lietuviui, tačiau jo mestas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nepaisant pralaimėjimo, Dimša buvo vienas pagrindinių savo komandos vedlių ir per 29,5 minutės surinko 16 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 asmenines pražangas ir 16 naudingumo balų.

Sombathėjaus komandai Benedekas Varadis per 34 minutes pelnė 17 taškų (8/9 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Trevizo ekipos gretose išsiskyrė Nicola Akele, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 22 taškai (4/4 dvit., 4/6 trit.i, 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

„Falco“: Zoltanas Perlas 18 (3/9 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), Benedekas Varadis 17 (8/9 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Szilardas Benke (4/8 dvit.) ir Borisas Baračas (4/6 dvit., 5/7 baud.) po 13, Akosas Kelleris 9 (4/9 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Gijorgijus Golomanas 8 (4/7 dvit., 7 atk. kam.).

„NutriBullet“: Nicola Akele 22 (4/4 dvit., 4/6 trit.), Tomas Dimša 16 (4/5 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), DeWayne'as Russelas 15 (4/8 dvit., 2/3 trit.), Michalas Sokolowskis 10 (2/6 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Giordano Bortolani 8.