„Magic“ nepasipriešino NBA čempionams, bet Brazdeikis užfiksavo geriausią +/- rodiklį komandoje

2021-11-23 07:13
Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Orlando „Magic“ (4-14) neturėjo jokių vilčių prieš NBA čempionus, o sutriuškinimo fone pasireikšti gavo Ignas Brazdeikis.

Milvokio „Bucks“ (10-8) namie 123:92 (36:16, 41:20, 28:20, 18:36) pervažiavo Orlando „Magic“ (4-14) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje uždavė toną rungtynėms (36:16), o po dviejų ketvirčių komandas skyrė 41 taškas – 77:36.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Tai buvo didžiausia persvara susikrauta per pirmąją mačo dalį „Bucks“ klubo istorijoje. Iki šiol tai buvo dar 1978-aisiais užfiksuotas rezultatas prieš Detroito „Pistons“ – 78:40.

„Atiduodu pagarbą „Bucks“ už tai, kaip jie žaidė, ir jie ne veltui yra čempionai, – sakė „Magic“ strategas Jamahlas Mosley. – Jie mus nuolat spaudė ir tai gera pamoka ateičiai. Dabar žinome, ko mums trūksta ir toliau galėsime augti ir tobulėti.“

Nuo absoliutaus pažeminimo svečiai išsigelbėjo ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Bucks“ rungtyniavo su atsarginiais žaidėjais.

Ketvirtajame kėlinyje savojo šanso sulaukęs Brazdeikis per 12 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/2 trit.), 6 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu. Lietuvio +/- rodiklis buvo geriausias komandoje – +18.

NBA čempionams nereikėjo didelių Giannio Antetokounmpo pastangų. Graikas per 24 minutes surinko 12 taškų (4/8 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jrue Holiday, per 23 minutes pelnęs 18 taškų (6/9 dvit., 2/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Jrue Holiday 18 (6/9 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Patas Connaughtonas 17 (5/7 trit., 6 atk. kam.), Graysonas Allenas (2/3 trit.) ir Jordanas Nwora (3/7 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 14, Bobby Portisas 13 (2/5 trit., 11 atk. kam., 4 kld.), Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo (4/8 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok.) po 12, George'as Hillas 7.

„Magic“: Moritzas Wagneris 18 (3/5 trit., 5/6 baud., 2 blok.), R.J. Hamptonas 14 (5/10 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Mychalas Mulderis (3/7 trit.) ir Robinas Lopezas (6/10 dvit.) po 13, Chuma Okeke 12 (2/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Wendellas Carteris 8 (10 atk. kam.).