Deividas Sirvydis šaudė pro šalį G lygoje

2021-11-24 07:25
Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Skaudžią nesėkmę G lygoje patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama „Motor City Cruise“ (3-3) komanda, kuri svečiuose 94:96 (19:25, 29:24, 21:21, 25:26) tik po atkaklios kovos nusileido „Grand Rapids Gold“ (4-2).

Nuo suolo pakilęs lietuvis aikštėje praleido 13 minučių, pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas per 39 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/5 trit., 0/1 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė bei kartą suklydo.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Nugalėtojų gretose žaidęs lietuviškų šaknų turintis Nikas Stauskas rungtyniavo 38 minutes, pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), sugriebė 7 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Grand Rapids Gold“: Davonas Reedas 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Giorgi Bežanišvili 22 (9 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 15 (6/16 metimai, 8 atk. kam.), Nikas Stauskas 12.

„Motor City Cruise“: Cassiusas Stanley 21 (8/15 metimai), Jamorko Pickettas 17 (6/15 metimai, 10 atk. kam.), Jaylenas Johnsonas 13 (8 atk. kam.), Cheickas Diallo 12 (9 atk. kam.), Trayvonas Palmeris 11.