Prieš „Oly“ atsarginį priešnuodžių neturėję „Armani Exhange“ – sutriuškinti Milane

2021-11-26 23:53
Nuotr.: Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Giannoulis Larentzakis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o jo vedamas Pirėjo „Olympiakos“ (8-4) Eurolygoje šventė aštuntąją pergalę.

Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 93:72 (30:25, 30:20, 12:12, 21:15) sutriuškino Milano „Armani Exchange“ (8-4) krepšininkus.

Tai buvo pirmoji Graikijos klubo pergalė išvykoje šį sezoną Eurolygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Iniciatyvą graikai perėmė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo ir po Tylerio Dorsey baudų metimų prieš pertrauką įgijo 15 taškų pranašumą (60:45).

Antroje pusėje italai į mačą nebesugrįžo. „Olympiakos“ tik didino pranašumą, kuris ketvirtojo kėlinio pabaigoje išaugo iki 21 taško (93:72).

Larentzakio sąskaitoje per 16 minučių buvo 18 taškų (0/1 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

Milano komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Shavonas Shieldsas, kuris per 32 minutes pelnė 26 taškus (6/13 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Be Shieldso „Armani Exchange“ gretose dviženklį taškų skaičių surinko tik Luigi Datome – 12.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 26 (6/13 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 28 naud.), Luigi Datome 12 (2/3 trit.), Malcolmas Delaney ir Sergio Rodriguezas (2/8 trit.) po 8.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 18 (5/9 trit.), Tyleris Dorsey 14 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Aleksandras Vezenkovas 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Hassanas Martinas 8, Thomasas Walkupas , Moustapha Fallas (5/8 baud.), Konstas Sloukas (2/3 trit., 4 rez. perd.) ir Georgios Printezis po 7.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
-1
Armani
O tau ir Oly Solydziai atrodo Laikosi 4 Armani is 1 vietos smunka zemyn 3 pralaimejimas senai taip buvo uztrigo