Filadelfijoje – du pratęsimai, fantastiškai sugrįžęs Embiidas ir pergalingas „Timberwolves“ puolėjo metimas

2021-11-28 09:07
Nuotr.: Mitchell Leff/Getty Images

Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (10-10) ekipa.

Chriso Fincho auklėtiniai išvykoje 121:120 (35:20, 21:21, 16:29, 28:30) palaužė Filadelfijos „76ers“ (10-10) krepšininkus.

Likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos po Anthony Edwardso tolimo šūvio svečiai persvėrė rezultatą (100:98). Netrukus po vieną baudą įmetė Joelis Embiidas ir Tobiasas Harrisas (100:100), Edwardso tolimas šūvis, galėjęs išplėšti pergalę, tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Likus žaisti 20 sekundžių iki pirmojo pridėto laiko pabaigos rezultatas buvo lygus (110:110), tačiau D'Angelo Russellas smeigė tritaškį ir likus 6 sekundėms „Timberwolves“ išsiveržė į priekį (113:110).

Likus 2,6 sekundės Tyrese'as Maxey išprovokavo pražangą, pataikė pirmąją baudą (111:113), specialiai prametė antrąją, o kamuolį į krepšį įmušęs Andre Drummondas išplėšė antrąjį pratęsimą (113:113).

Likus 35 sekundės iki rungtynių pabaigos po Embiido 7 taškų paeiliui „76ers“ pirmavo 120:117, tačiau tuomet Nazas Reidas pelnė dvitaškį (119:120), šeimininkai suklydo, o kamuolį į kitą aikštelės pusę nusivaręs Taureanas Prince'as pataikė sudėtingą metimą, likus 4,8 sekundės persvėrusį rezultatą (121:120).

„76ers“ dar turėjo lemiamą žodį, bet Embiido tolimą metimą blokavo Edwardsas ir svečiai triumfavo.

Pergalingas metimas:

Nugalėtojų ekipoje labiausiai išsiskyrė Russellas, kurio sąskaitoje per 43 minutes buvo 35 taškai (7/15 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir 5 klaidos.

Po koronaviruso ant parketo sugrįžęs Embiidas buvo nesulaikomas. Aukštaūgis per 45 minutes pelnė 42 taškus (10/19 dvit., 2/4 trit., 16/21 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir dukart blokavo varžovo metimą.

„76ers“: Joelis Embiidas 42 (10/19 dvit., 2/4 trit., 16/21 baud., 14 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Tobiasas Harrisas 17 (6/12 dvit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyrese'as Maxey 15 (4/12 dvit., 9 rez. perd., 4 kld.), Sethas Curry 14 (3/8 trit.), Danny Greenas 11 (3/7 trit., 4 per. kam.), Furkanas Korkmazas 7.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 35 (7/15 dvit., 6/10 trit., 8 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Karlas-Anthony Townsas 28 (8/11 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam.), Anthony Edwardsas 19 (7/13 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Nazas Reidas 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Jadenas McDanielsas 8 (1/5 trit.).