NBA čempionai baudė Sabonį: prasčiausios sezono rungtynės ir varžovo šokis su kamuoliu

2021-11-29 06:39
Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Domantui Saboniui rungtynės nesusiklostė, o Indianos „Pacers“ (9-13) nepasipriešino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionams.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 100:118 (26:26, 21:26, 27:39, 26:27) nusileido Milvokio „Bucks“ (13-8).

Sabonis per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/2 trit., 2/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus prasižengė ir prarado 3 kamuolius.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Lietuviui tai buvo prasčiausios sezono rungtynės – mažiausiai taškų ir blogiausias atakavimo iš žaidimo procentas (12,5).

Negana to, Sabonį meistriškai išmaudė „Bucks“ gynėjas Jrue Holiday. Vienas prieš vieną gynęsis aukštaūgis bandė išlikti arti prieš metimą, bet po varžovo driblingo liko ant pačiūžų.

Holiday tempė „Bucks“ trečiajame kėlinyje, kurį ekipa laimėjo 39:27. Per šią 12 minučių atkarpą žaidėjas pelnė 11 iš 23 savo taškų.

„Tai, kad galime vėl išgyventi, ką patyrėme pernai, yra milžiniška, – po mačo sakė Holiday. – Žinome, kad bet kuriuo metu galime spurtuoti.“

„Mūsų jėgų likutis šį vakarą buvo per mažas, – guodėsi „Pacers“ strategas Carlisle'as. – Turėjome labai sunkias rungtynes.“

„Pacers“ puolimas nefunkcionavo – tikslą pasiekė 38 iš 92 metimų (41 proc.), o iš jų beveik pusė tritaškiai (12/45 trit., 27 proc.).

„Bucks“ nugriebė daugiau atkovotų kamuolių (52:45) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (27:21).

Milvokio ekipos gretose išsiskyrė Giannis Antetokounmpo, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 26 taškai (10/13 dvit., 0/2 trit., 6/10 baudų), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai.

Indianapolio komandai Carisas LeVertas per 26 minutes pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Pacers“: Carisas LeVertas 23 (5/8 dvit., 4/5 trit.), Malcolmas Brogdonas 16 (2/8 trit.), Justinas Holiday (2/8 trit., 2 blok.), Chrisas Duarte (2/6 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir T.J. McConnellis (4/7 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Oshae Brissettas 8, Kelanas Martinas 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (10/13 dvit., 6/10 baud., 13 atk. kam., 5 kld.), Jrue Holiday 23 (10/14 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Bobby Portisas 15 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Khrisas Middletonas (5/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Patas Connaughtonas (5/5 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.) po 14, George'as Hillas 13 (1/5 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Graysonas Allenas 8 (2/4 trit., 4 rez. perd.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
tas ir liudna, kad turi visus duomenis buti PF priesingai nei koks jonas, bet is toli normaliai nepataiko, ir siaip neturi jumperio