Monstriško Jameso nepakako: Monako klubas krito „Fenerbahče“ tvirtovėje

2021-12-02 22:21
Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Atkaklioje kovoje Stambulo „Fenerbahče“ (4-9) Eurolygoje apgynė savo namų tvirtovę.

Aleksandro Džordževičiaus treniruojamas klubas 96:86 (16:18, 24:24, 23:21, 33:23) pranoko Monako „Basket“ (5-8) krepšininkus.

„Fenerbahče“ su šia pergale nutraukė 4 iš eilės pralaimėtų rungtynių ruožą, o Monako klubas po šių rungtynių kaip tik įklimpo į identišką nesėkmių seriją.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Trečiajame kėlinyje po Marko Guduričiaus tritaškio Stambulo komanda susikrovė dviženklį pranašumą (53:43).

„Monaco“ gynėjas Yakuba Ouattara reikalingiausiu momentu inicijavo spurtą – 7:0, pats pelnydamas 5 taškus iš eilės (50:53) ir grąžindamas savo komandą į rungtynes.

Kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (63:63).

Ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ 4 minutes sėkmingai gynėsi nuo Monako klubo išpuolių ir puolime Nando De Colo tritaškis suteikė Turkijos ekipai apčiuopiamą pranašumą (73:66).

Tačiau Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai taip lengvai nepasidavė – Mike‘as Jamesas užsikūrė ir įmėtė dvitaškį su bauda (79:83).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos atrodė, kad Monako klubas mina varžovams ant kulnų, bet Guduričius smeigė skaudų tritaškį. Šis šūvis vėl atitolino Donato Motiejūno atstovaujamą komandą nuo pergalės (79:87).

Per likusį rungtynių laiką svečiams stebuklo sukurti nebepavyko, o „Fenerbahče“ triumfavo.

Donatas Motiejūnas per 11 minučių pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose Janas Vesely per 31 minutę pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Monako ekipoje monstrišką pasirodymą surengė Mike'as Jamesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 31 taškas (5/8 dvit., 5/11 trit., 6/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 20 (7/11 dvit., 6/8 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud.), Markas Guduričiaus  18 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Nando De Colo 15 (3/4 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Pierria Henry 13 (3/3 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 25 naud.), Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Achille Polonara (4/4 dvit., 6 atk. kam.) po 11.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 31 (5/8 dvit., 5/11 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 33 naud.), Yakuba Ouattara 15 (3/7 trit., 6 atk. kam.), Alpha Diallo 10 (2/4 trit.), Parisas Lee (5/6 baud., 5 rez. perd.) ir Donatas Motiejūnas po 7.