Lemiamoje atkarpoje ginklų neatradusi ASVEL pralaimėjo Miunchene

2021-12-02 23:14
Nuotr.: BasketNews/Begum Unal

Po permainingos kovos Miuncheno „Bayern“ (6-7) iškovojo 6 pergalę Eurolygoje.

Miuncheno klubas namie be savo susižeidusio vedlio Darruno Hilliardo 73:65 (12:20, 27:18, 19:16, 15:11) įveikė Vilerbano ASVEL (7-6).

Antrojo kėlinio pradžioje Elie Okobo atidarė kėlinį sėkmingu prasiveržimu, kuris baigėsi taikliu metimu ir varžovo pražanga (23:12). Rungtynėse iki šio momento karaliavo svečiai iš Vilerbano, tačiau jų tolimi metimai pradėjo skrieti pro šalį – 1 iš 8.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Be to, „Bayern“ ėmė ryžtingiau veržtis ir provokuoti pražangas, kurios padėjo jiems ne tik priartėti, bet ir perimti persvarą (33:32).

Antroje rungtynių pusėje Vokietijos klubas tęsė pradėtą darbą – po Othello Hunterio dvitaškio pranašumas išaugo iki 12 taškų (58:46), bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios ASVEL rado sprendimų kaip aptirpdyti deficitą (54:58).

Tiksint paskutinėms 5 minutėms ASVEL gynėjas Chrisas Jonesas pataikė dviejų taškų vertės metimą, kuris priartino besivejančią komandą iki minimalaus atsilikimo (63:64), bet „Bayern“ ekipa spurtavo 9:0 (73:63) ir nepaliko jokių šansų varžovams išsikapstyti.

Miuncheno komandai Augustine'as Rubitas per 29 minutes pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Chrisas Jonesas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 10 taškų (3/4 dvit., 4/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 19 (8/13 dvit., 12 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 18 (4/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas ir Corey Waldenas po 9, Deshaunas Thomasas 7 (1/5 trit.).

ASVEL: Elie Okobo 14 (2/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Gistas ir Chrisas Jonesas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Charlesas Kahudi 8 (1/6 trit.), Youssoupha Fallas 7.