60 taškų pelniusio dueto vedami „Bulls“ nukovė „Nets“ žvaigždyną

2021-12-05 09:33
Nuotr.: AFP-Scanpix

Zachas LaVine'as ir DeMaras DeRozanas kartu pelnė 60 taškų, o jų vedami Čikagos „Bulls“ (16-8) iškovojo šešioliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Čikagos klubas išvykoje 111:107 (28:34, 24:22, 27:26, 32:25) įveikė vieną NBA favoričių Bruklino „Nets“ (16-7).

Antrajame kėlinyje po Zacho LaVine'o dvitaškio „Bulls“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (47:46).

Rezultatyvūs perdavimai 6

„Bulls“ lemiamą kėlinį atidarė 13:4 spurtu, kuris likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos jiems suteikė rekordinį 6 taškų pranašumą (92:86).

Visas rungtynes buvę priekyje, „Nets“ turėjo vytis – po LaMarcuso Aldridge‘o dvitaškio deficitą pavyko sumažinti iki minimalaus skirtumo (100:101).

Likus 16 sekundžių Lonzo Ballo tritaškis sudavė paskutinį smūgį „Nets“ ekipai (110:105).

„Maniau, kad jie buvo greitesnė ir labiau reaguojanti komanda mačo pradžioje, – sakė „Bulls“ treneris Billy Donovanas. – Per ilgąją pertrauką kalbėjome apie koregavimus, kuriuos turėjome atlikti, ir jie išėjo į aikštę bei tai atliko. Tai, ką DeMaras padarė trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose, buvo nuostabu.“

„Mes tiesiog nepasidavėme, – po rungtynių sakė DeMaras DeRozanas. – Mokomės nepasiduoti, net jei prametame metimus. Mokomės labai svarbios žaidimo dalies – išlikti užtikrintais ir subalansuotais. Žaidime yra daug dalykų, kurie gali nepavykti. Laikėmės kurso.“

Čikagos ekipos gretose išsiskyrė Zachas LaVine'as, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 31 taškas (7/11 dvit., 2/9 trit., 11/13 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

DeRozanas pridėjo 29 taškus (12/22 dvit.) ir 6 sugriebtus kamuolius.

Bruklino komandai Kevinas Durantas per 38 minutes pelnė 28 taškus (10/20 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kevinas Durantas 28 (10/20 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), LaMarcusas Aldridge'as 20 (10/15 dvit., 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 14 (4/16 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 14 rez. perd.), Paulas Millsapas 13 (5/10 dvit., 7 atk. kam.), Patrickas Millsas 12 (2/5 trit.), DeAndre Bembry (2/3 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) ir Camas Thomasas (3/7 dvit.) po 8.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 31 (7/11 dvit., 2/9 trit., 11/13 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud.), DeMaras DeRozanas 29 (12/22 dvit., 6 atk. kam.), Nikola Vučevičius (4/10 dvit., 5 atk. kam.) ir Ayo Dosunmu (5/5 dvit., 2 blok.) po 11, Lonzo Ballas (2/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blok.) ir Derrickas Jonesas (2/3 trit., 4 blok.) po 8.