NBA toliau plinta koronavirusas: saviizoliacijoje atsidūrė Kuzma

2021-12-11 21:54
Nuotr.: FP – Scanpix
Nuotr. FP – Scanpix

Vašingtono „Wizards“ puolėjas Kyle‘as Kuzma nepasirodys šeštadienio rungtynėse prieš Jutos „Jazz“.

26-erių 206 ūgio amerikietis buvo įtrauktas į COVID-19 saugumo protokolą.

Praėjusiose Vašingtono komandos rungtynėse Kuzma pataikė tritaškį likus 0,6 sekundės iki pratęsimo pabaigos ir išplėšė pergalę 119:116 prieš Detroito „Pistons“.

Gimimo vieta: JAV

Tačiau tame pačiame mače žaidėjas pasižymėjo ir kitokiu būdu – parodė vidurinį pirštą varžovų sirgaliui ir už tai buvo nubaustas 15 tūkst. dolerių bauda.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Kuzma praleidžia ant parketo vidutiniškai po 32 minutes, per kurias pelno po 13,4 taško, atlieka 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja po 8,4 kamuolio.

Pirmuosius keturis sezonus jis žaidė Los Andželo „Lakers“ gretose.

Vašingtono klubas Rytų konferencijoje užima 5-ąją vietą su 15 pergalių ir 11 pralaimėjimų.