Dimšos apsilankymas Rygoje apkarto – pražudė Palangoje žaidusio amerikiečio šūvis su sirena

2021-12-14 23:09
Nuotr.: FIBA

Rygos VEF (2-3) FIBA Čempionų lygoje gelbėjo kadaise Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidęs krepšininkas.

Po Jaleno Riley lemiamo tritaškiai Latvijos ekipa namie 74:71 (16:15, 18:28, 17:10, 23:18) nugalėjo Trevizo „NutriBullet“ (3-2) su Tomu Dimša.

Po minutės pertraukėlės VEF išsimetinėjo kamuolį iš užribio. Sunkioje padėtyje kamuolį priėmęs Riley tritaškiu nužudė svečius iš Italijos.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Amerikietis 2018-2019 m. sezone atstovavo Palangos „Kuršiams“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Riley, per 24 minutes pelnęs 19 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Tomui Dimšai vakaras klostėsi blankiai. Lietuvis per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/7 trit., 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Jau aišku, kad trys komandos, žengsiančios šioje grupėje toliau, yra „NutriBullet“, VEF ir Sombatėjaus „Falco“. Pastarieji 89:83 eliminavo Atėnų AEK, kuri grupėje liks paskutinė, nepaisant šeštojo turo baigties.

Rygos komandai Maris Gulbis per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Trevizo ekipos gretose išsiskyrė DeWayne'as Russelas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (3/9 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

VEF: Jalenas Riley 19 (4/5 dvit., 3/8 trit.), Kristers Zoriks (2/7 trit., 4 kld.) ir Ronas Curry (2/5 trit., 5 rez. perd.) po 13, Maris Gulbis 10 (2/4 trit., 7 atk. kam.), Ilja Gromovs 7 (8 atk. kam., 3 blok.).

„NutriBullet“: DeWayne'as Russelas 15 (3/9 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Giordano Bortolani 14 (3/4 trit.), Henry Simsas 13 (3/8 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Michalas Sokolowskis 11 (5 rez. perd.), Tomas Dimša 9 (1/7 trit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S