Thomasas prisistatė galingai, bet „Lakers“ sparnus aplaužė „Timberwolves“

2021-12-18 08:38
Nuotr.: 2021 Getty Images-SCANPIX

Sugrįžime į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) siautė Isaiah Thomasas, bet Los Andželo „Lakers“ subyrėjo (16-14).

Kalifornijos ekipa svečiuose 92:110 (16:23, 29:31, 20:31, 27:25) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (14-15).

Thomasas su „Lakers“ pasirašė 10 dienų kontraktą ir išsyk ėmė įrodinėti savo vertę.

Rezultatyvūs perdavimai 4

32-ejų 175 cm gynėjas per 22 minutes sumetė 19 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 7/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Thomasas buvo rezultatyviausias „Lakers“ žaidėjas, tačiau strigo lyderiai. LeBronas Jamesas, Russellas Westbrookas ir Anthony Davisas kartu įmetė 41 tašką. Los Andželo ekipa turėjo progą pirmą kartą sezone iškovoti keturias pergales paeiliui.

Tiesa, „Lakers“ šiame mače vertėsi net be septynių žaidėjų – Taleno Hortono-Tuckerio, Avery Bradley, Dwighto Howardo, Kendricko Nunno, Trevoro Arizos, Maliko Monko ir Austino Reaveso. „Timberwolves“ gretose į sveikatos ir saugumo protokolą įrašyti Anthony Edwardsas ir Taureanas Prince'as.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo net 61:36.

Minesotos komandai Karlas-Anthony Townsas per 32 minutes pelnė 28 taškus (9/14 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (3/7 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28 (9/14 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), D'Angelo Russellas (3/7 dvit., 3/8 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Malikas Beasley (4/5 dvit., 3/13 trit., 4 rez. perd.) po 17, Jaylenas Nowellas 14 (4/9 dvit., 2/4 trit.), Patrickas Beverley 9 (1/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 8.

„Lakers“: Isaiah Thomasas 19 (2/6 trit., 7/9 baud.), LeBronas James 18 (3/7 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Russellas Westbrookas 14 (4/6 dvit., 6/11 baud.), Kentas Bazemore'as 11 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Anthony Davisas 9 (4/6 dvit.), Wayne'as Ellingtonas (2/9 trit.) ir Carmelo Anthony (2/9 trit., 4 rez. perd.) po 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S