Galingo LeBrono neužteko: „Lakers“ krito prieš lygos lyderius

2021-12-22 07:40
Nuotr.: AP-Scanpix

LeBronas Jamesas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau to jo vedamai Los Andželo „Lakers“ (16-16) neužteko.

Septyni Finikso „Suns“ (25-5) krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių ir jie išvykoje 108:90 (24:25, 30:27, 31:21, 23:17) susitvarkė su „Lakers“.

Lygoje pirmaujantys NBA vicečempionai iškovojo 24-ąją pergalę per pastarąsias 26 rungtynes.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Šeimininkai lygiai su „Suns“ kovėsi du kėlinius, po kurių turėjo 2 taškų deficitą (52:54).

Vis dėlto iškart po pertraukos svečiai spurtavo 15:4 (69:56), o iškart po sėkmingos „Suns“ atkarpos už ginčus su arbitrais iš aikštės buvo išvarytas Carmelo Anthony.

Netrukus po to „Lakers“ sirgalius išgąsdino LeBronas Jamesas, kuris po susidūrimo su Jae Crowderiu ilgai nesistojo nuo parketo, tačiau vėliau pratęsė pasirodymą.

Šeimininkams trečiojo kėlinio pabaigoje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (70:75), tačiau „Suns“ tuomet spurtavo 13:3 ir pasiuntė „Lakers“ į nokdauną – 88:73.

Finikso ekipos gretose išsiskyrė Deandre Aytonas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (9/11 dvit., 1/1 baud.), 11 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Devinas Bookeris buvo rezultatyviausias svečių gretose, per 31 minutę pelnęs 24 taškus (2/5 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 5 kartus.

Galingai žaidęs LeBronas šeimininkams per 34 minutes pelnė 34 taškus (11/14 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat sykių suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11/14 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 36 naud.), Russellas Westbrookas 22 (10/18 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Trevoras Ariza 12 (3/3 trit., 5 atk. kam.), Carmelo Anthony 7.

„Suns“: Devinas Bookeris 24 (6/11 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld., 26 naud.), Deandre Aytonas 19 (9/11 dvit., 11 atk. kam., 28 naud.), Mikalas Bridgesas (5/12 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Cameronas Johnsonas (4/8 trit., 8 atk. kam.) po 14, Chrisas Paulas 11 (5/6 dvit., 9 rez. perd.), JaVale'as McGee (5/7 dvit., 10 atk. kam.) ir Cameronas Payne'as (1/7 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 10.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S