Sugadintas gimtadienis: įspūdingoje LeBrono ir Moranto akistatoje pergale džiaugėsi „Grizzlies“

2021-12-30 07:31
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Ja Morantas sugadino LeBrono Jameso gimtadienio vakarėlį. Gynėjas pelnė 41 tašką ir jo vedama Memfio „Grizzlies“ (22-14) savo aikštėje 104:99 (23:30, 25:24, 30:29, 26:16) įveikė Los Andželo „Lakers“ (17-19).

14 taškų deficitą turėję šeimininkai grįžo į mačą, o spurtas 8:0 ketvirtajame kėlinyje padėjo „Grizzlies“ perimti iniciatyvą – 99:92.

LeBrono dvitaškis ir tritaškis priartino „Lakers“ iki trijų taškų (97:100), kurie komandas skyrė ir prasidedant paskutinei minutei – 99:102.

Rezultatyvūs perdavimai 2

LeBronas ir Morantas apsikeitė pramestais metimais, o galiausiai karalius prarado kamuolį ir pergalę šeimininkams įtvirtino Desmondo Bane'o baudų metimai – 104:99.

Fenomenaliai žaidęs Morantas per 35 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 20, 6 tritaškius iš 7 ir 9 baudas iš 12. Gynėjas dar atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 6 sykius suklydo.

„Kokia neįtikėtina Moranto naktis, – kalbėjo „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas. – Jis buvo nesustabdomas ir sakome nuo pirmos dienos, kad jis sutvertas tokiems momentams.“

37-ojo gimtadienio išvakarėse LeBronas darė viską, kad jo komanda laimėtų ir per 37 minutes pelnė 37 taškus (5/11 dvit., 8/14 trit., 3/3 baud.). 8 pataikyti tritaškiai yra LeBrono sezono rekordas.

Puolėjas statistikos protokole dar užfiksavo 13 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 5 klaidas.

Trigubą dublį užfiksavo Russellas Westbrookas – 16 taškų (5/12 dvit., 2/4 trit.), 10 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir 5 klaidos per 40 minučių.

Vis dėlto gynėjo pramestas dvitaškis, būnant laisvam rungtynių pabaigoje (97:100), svečiams brangiai kainavo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 41 (7/20 dvit., 6/7 trit., 9/12 baud., 10 atk. kam., 2 blok., 6 kld., 30 naud.), Desmondas Bane'as 20 (3/8 dvit., 3/10 trit., 5/5 baud.), Jarenas Jacksonas 15 (4/10 dvit., 3 per. kam.), Kyle'as Andersonas 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (5/11 dvit., 8/14 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok., 5 kld., 43 naud.), Russellas Westbrookas 16 (5/12 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kld.), Malikas Monkas 15 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Avery Bradley (1/5 trit.) ir Stanley Johnsonas (2 blok.) po 7.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Bronius gali kaltinti tik pats save,kad prisikvietė būrį senukų.Turi arti kaip arklys,bet komanda toliau pralaimi,nes kiti nieko nepadaro.Kai reikėjo jauninti komanda ir perduoti savo patirtį,Bronius ir visa Lakers valdžia patys sau išsikasė duobę.Tai dabar ir tenka kentėti.