Dramatiška atomazga JAV sostinėje: „Rockets“ lemiamu metimu nukovė „Wizards“

2022-01-06 08:15
Nuotr.: AP-SCANPIX

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Hjustono „Rockets“ (11-28).

Hjustono klubas išvykoje po pergalingo metimo 114:111 (29:26, 25:29, 32:28, 28:28) įveikė Vašingtono „Wizards“ (19-19).

Likus 48 sek. dvi baudas sumetė Jae'Seanas Tate'as ir padidino „Rockets“ pranašumą iki 5 (111:106). Jau kitoje atakoje Kentaviousas Caldwellas-Pope'as tritaškiu pakurstė intrigą (109:111).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Svečiai savo šansu nepasinaudojo – kamuolį prarado Ericas Gordonas. Tuo pasinaudojęs Raulis Neto likus 23 sek. išlygino rezultatą (111:111).

Lemiamoje atakoje „Rockets“ kamuolį patikėjo Kevinui Porteriui. Visą laiką ištirpdęs puolėjas pataikė sudėtingą tritaškį su sirena (114:111). Vėliau teisėjai peržiūrėjo epizodą ir suteikė šeimininkams dar 0,4 sek. Išsikapstyti nepavyko – Kyle'as Kuzma sviedė pro šalį.

„Rockets“ su šia pergale nutraukė 8 iš eilės pralaimėjimų seriją.

Hjustono ekipos gretose išsiskyrė Christianas Woodas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (8/10 dvit., 0/2 trit., 6/6 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Greenas, per 33 minutes pelnęs 22 taškus (6/10 dvit., 2/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Vašingtono komandai Kentaviousas Caldwellas-Pope'as per 39 minutes pelnė 26 taškus (5/7 dvit., 5/9 trit., 1/1 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Bradley Bealas 27 (6/17 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 26 (5/7 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Kyle'as Kuzma 24 (9/12 dvit., 0/8 trit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 4 kld.), Raulis Neto 14 (6/7 dvit., 4 rez. perd.), Deni Avdija 8 (1/7 trit., 8 atk. kam.), Corey Kispertas 7 (1/5 trit.).

„Rockets“: Jalenas Greenas (6/10 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.) ir Christianas Woodas (8/10 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam.) po 22, Ericas Gordonas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Jae'Seanas Tate'as 13 (4/9 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 4 kld.), Kenyonas Martinas 11 (5/6 baud.), Kevinas Porteris 9 (1/9 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Joshas Christopheris 8 (4/4 dvit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S