Arti rekordo: žvėrišku puolimu „Vytis“ nušlavė svečius iš Joniškio

2022-01-06 20:25
Nuotr.: T. Matijoška

Naujuosius metus Šakių „Vytis“ (12-11) pasitinka įspūdinga pergale „7bet-NKL“ čempionate.

Šakių klubas savo aikštėje 131:86 (25:19, 38:22, 36:22, 32:23) be didesnio vargo įveikė Joniškio „Delikatesą“ (5-18).

Eriko Kučiausko auklėtiniai pasiekė šio sezono komandos pelnytų taškų rekordą – 131. Ankstesnis klubo pasiekimas buvo 107 taškai, kurį jiems pavyko užfiksuoti gruodžio 9 d. su „Kretinga“.

Šakiečiai buvo arti klubo taškų rekordo, kuris yra užfiksuotas 2017-2018 m. sezone, kuomet į Palangos „Kuršių“ krepšį atseikėjo 135.

Antrajame kėlinyje „Vyčio“ ekipa puolė uraganiškai – pelnė 38 taškus. Gabrielius Čelka galingu dėjimu inicijavo spurtą 8:0 (35:19), o Augustino Mikšto dvitaškis Šakių ekipai ketvirčio viduryje sukrovė rekordinę 25 taškų persvarą (51:26).

Svečiai iš Joniškio ne tik nesustabdė varžovų dominavimo po ilgosios pertraukos, kai „Vytis“ trečiajame kėlinyje sumetė dar 36 taškus (99:63), tačiau ir be Donnellio Cegerso sugebėjimų nerado kitokių būdų užpulti, todėl turėjo pripažinti akivaizdų namų komandos pranašumą.

Šakių komandai Čelka per 29 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Augustinas Mikštas, per 22 minutes pelnęs 28 taškus (9/14 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Joniškio komandą tempė karjeros rungtynes sužaidęs Donnellis Cegersas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 38 taškai (15/18 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 48 naudingumo balai.

„Vytis“: Augustinas Mikštas 28 (9/14 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Gabrielius Čelka 22 (7/11 dvit., 2/4 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Karolis Kokoška 17 (5/8 trit.), Simonas Kriaučiūnas 15 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Marijus Užupis 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 13, Šarūnas Vingelis 9, Redas Jakubauskas 8 (2/3 trit., 6 rez. perd.).

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 38 (15/18 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 48 naud.), Žilvinas Petraitis 15 (5/9 dvit., 5 atk. kam.), Darionas Rackley 12 (2/4 trit., 7 atk. kam., 5 kld.), Ignas Daukšys 9, Arūnas Rimkus 8 (3/7 dvit.).