Įspūdingas šou Niujorke: Fournier karjeros mačas ir nerealus Barretto pergalingas šūvis

2022-01-07 08:26
Nuotr.: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports
Nuotr. Vincent Carchietta-USA TODAY Sports

25 taškų deficitą panaikinusi Niujorko „Knicks“ (19-20) NBA išsigelbėjo fantastišku metimu aidint sirenai.

Evanas Fournier pelnė 41 tašką ir sužaidė karjeros mačą, o Niujorko klubas savo aikštėje po kosminio R.J. Barretto pergalingo šūvio 108:105 (18:25, 29:38, 30:21, 31:21) įveikė Bostono „Celtics“ (18-21).

Kova vyko iki paskutinių sekundžių, per kurias Jaysonas Tatumas išlygino rezultatą (105:105), palikdamas šeimininkams 1,5 sekundės.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Per likusį rungtynių laiką R.J. Barrettas per rankas išsimetė sudėtingą tritaškį, kurį jam pavyko pataikyti aidint sirenai nuo lentos. Taip jis komandai išplėšė fantastišką pergalę (108:105).

Po tokio šūvio „Madison Square Garden“ arena ir „Knicks“ ošė iš džiaugsmo.

„Tai buvo sunkus šūvis, bet kiekvieną kartą, kai jį metu, tikiu, kad įkris, – po mačo sakė Barrettas. – Sąžiningai, aš net nemačiau metimo, nes nukritau. Nemačiau, kad jis įkrito, bet galėjau tai suprasti iš visų aplinkinių reakcijos. Tai buvo puiku.“

Niujorko komandai prancūzas Evanas Fournier per 41 minutę pelnė 41 tašką (5/11 dvit., 10/14 trit., 1/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Fournier gerokai pagerino asmeninius rekordus. Gynėjas prieš tai NBA daugiausiai buvo įmetęs 32 taškus ir pataikęs 7 tritaškius.

Antrajame kėlinyje po Denniso Schroderio smeigto tritaškio „Celtics“ įgijo 25 taškų persvarą (57:32), tačiau po ilgosios pertraukos svečiams iš Bostono viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Trečiojo kėlinio pabaigoje namų komanda spurtavo 13:3 ir panaikino dviženklį varžovų pranašumą (77:84), o lemiamame kėlinyje po Evano Fournier metimo išlygino rezultatą (96:96).

Bostono ekipos gretose išsiskyrė Jaysonas Tatumas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 36 taškai (6/10 dvit., 6/11 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Pralaimėjome ne dėl paskutinio epizodo. Tą lėmė visi įvykiai, kurie įvyko prieš tai, – po mačo sakė „Celtics“ treneris Ime Udoka. – Mums reikia lyderystės. Žmogaus, kuris gali nesijaudinti ir mus nuraminti, kai viskas pradeda krypti bloga linkme.“

„Knicks“: Evanas Fournier 41 (5/11 dvit., 10/14 trit., 8 atk. kam.), Juliusas Randle'as 22 (6/12 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam.), Immanuelis Quickley 16 (3/7 dvit., 3/5 trit.), R.J. Barrettas 13 (2/11 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Mitchellas Robinsonas 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (6/10 dvit., 6/11 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Dennisas Schroderis 20 (6/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Jaylenas Brownas 16 (4/6 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam.), Marcusas Smartas 14 (4/10 trit., 5 rez. perd.), Alas Horfordas 7 (1/6 trit.).