36-erių Paulas nestabdo: surinko trigubą dublį

2022-01-07 09:19
Nuotr.: AP - Scanpix

Chrisas Paulas surinko trigubą dublį, o jo vedama Finikso „Suns“ (30-8) iškovojo 30-ą pergalę NBA.

Finikso klubas galingai sužaidė antrąjį kėlinį ir namie 106:89 (21:20, 35:20, 19:26, 31:23) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (19-20).

Finikso komandai Paulas per 34 minutes pelnė 14 taškų (3/9 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvūs perdavimai 10

36-erių įžaidėjas šiame mače pasiekė savo atkovotų kamuolių karjeros rekordą – iš viso sugriebė 13.

Tai buvo pirmasis trigubas dublis „Suns“ komandoje šį sezoną. Paulo karjeroje tai 17-asis trigubas dublis.

Likus paskutinėms 5 minutėms Marcusas Morrisas išnaudojo 2+1 situaciją, kuri padėjo „Clippers“ apkarpyti deficitą iki 4 taškų (83:87), tačiau netrukus reikalingiausiu momentu tritaškį smeigė mačo herojus Paulas (90:83), kuris lemiamame kėlinyje pridėjo dar ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje po Devino Bookerio taškų „Suns“ turėjo susikrovusi 19 taškų pranašumą (51:32). Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai iš Los Andželo kibo varžovams į atlapus – laimėjo kėlinį 26:19 ir prieš lemiamą kėlinį sugrįžo į rungtynes (66:75), bet rungtynių galiausiai neperlaužė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Cameronas Johnsonas, per 35 minutes pelnęs 24 taškus (5/7 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė Marcusas Morrisas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 26 taškai (5/11 dvit., 3/6 trit., 7/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Suns“: Cameronas Johnsonas 24 (5/7 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Jalenas Smithas 19 (8/15 dvit., 14 atk. kam.), Chrisas Paulas 14 (3/9 dvit., 2/5 trit., 13 atk. kam., 10 rez. perd.), Devinas Bookeris 11 (5/15 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Cameronas Payne'as 10 (3/8 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mikalas Bridgesas (4/8 dvit.) ir Justinas Jacksonas (2/3 trit.) po 8.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 26 (5/11 dvit., 3/6 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam.), Reggie Jacksonas 16 (3/8 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam., 5 kld.), Ericas Bledsoe (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Brandonas Bostonas (4/11 dvit.) po 10, Serge'as Ibaka (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Terance'as Mannas (4 rez. perd.) ir Amiras Coffey po 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S