Teisėsaugos akiratyje – Tomas Pačėsas: galimai grasino susidorojimu medikams

2022-01-07 17:42
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Alytaus „Dzūkijos“ garbės prezidentui ir to pačio miesto savivaldybės tarybos nariui Tomui Pačėsui – nemalonumai su teisėsauga.

Kaip AlytusPlius.lt žurnalistei Raimondai Bernatavičienei patvirtino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė žiniasklaidai, asmens atžvilgiu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

„Gruodžio 30 d. iš tiesų buvo gautas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pranešimas, kad gruodžio 21 d., 23.30 val., ligoninės COVID 2-ajame skyriuje pacientas, minėtas tarybos narys, įvairiais necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo medicinos personalą, grasino susidorojimu, skyriaus koridoriuje nedėvėjo apsauginės veido kaukės – ko prašo reikalavimai“, – komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

Šį sezoną metami dvitaškiai

51%
19,2
Pataiko: 19,2
Taiklumas: 51,3%
Vieta lygoje: 9
Geriausias pasiekimas: 26
Blogiausias pasiekimas: 12
Daugiausia pataiko: Josh Newkirk

Pasak policijos, remiantis ligoninės direktoriaus pranešimu, dėl tokio paciento elgesio buvo sutrikdytas minėto skyriaus darbas, pažeista viešoji tvarka.

Tuo metu Pačėsas pateikė savo versiją.

„Man nėra žinoma apie jokį ikiteisminį tyrimą, juo labiau mano atžvilgiu, kuris yra pradėtas. Man nėra žinoma, ar Alytaus ligoninės direktorius kur kreipėsi ir dėl kokių priežasčių. Apie tai, kad kažkas kažkada dėl kažko kreipėsi į policijos pareigūnus, juolab apkaltindami mane nusikalstama veika, aš sužinojau iš žiniasklaidos atstovų skambučių.

Nesu apklaustas pareigūnų, nesu gavęs jokia forma kvietimo atvykti į jokį policijos komisariatą ar prokuratūrą, taip pat man nėra pareikšta jokių įtarimų nusikalstama veika“, – portalui Delfi.lt komentavo dzūkų garbės prezidentas.

Gruodžio 30 d. Alytaus policija tarybos nario Pačėso atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pačėsas 2008-2012 m. buvo Gdynės „Asseco Prokom“ vyriausiuoju treneriu, 2015-2017 m. vadovavo ir Vilniaus „Lietuvos rytui“.

„BasketNews.lt podkastas“:Rodyti komentarus

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Atsakyti
Dar kažkas stebisi šito šūdžiaus tokiu elgesiu?Tai į jo mordą atidžiai pažiūrėkit ir pamatysit,kas per triperis yra.Tik parodo per tv jį iš karto prisimeni senus gangų laikus.Boksininko stiliaus išvaizda,matosi,kad kremzlės iš nosies ištrauktos,augęs kažkur miškų glūdumoj.Štai toks vaizdas yra apie šitą urvinį,kuris nežino net kaip bendrauti su žmonėm.Jo vieta senai kalėjime už visus darbus,tai keista,kad tik dabar policija tuo šiknium susidomėjo.Sumautas recidyvistas.
2022-01-08
+3
Atsakyti
negi jūs kažko kito tikėjotės iš 90 uose įstrigusio ribotų smegenų primato?
2022-01-08
+11
Atsakyti
Paskaitykit pilna straipsni su jo paaiskinimu pries teistami..
2022-01-07
-3
Atsakyti
Gaila pernai rinkimai vyko. Su tokiu show butu pritraukes daugiau rinkeju is marginalu sluoksnio.
2022-01-07
-3
Atsakyti
Pačėsas galėtu eiti treniruoti Žalgiri vietoj Zdovco gal jam pavyktu prikelti numirusi Žalgiri, išdaužytu snukius Websteriui, Strielnekui, Gifajui, papurtytu pagriebęs Mareka, Cavanaught, padaužytu į siena, aplotu apspjaudytu Milakni, Ulanova, gal Pačėsui ir pavyktu prikelti lavona Žalgiri.
2022-01-07
-11
Atsakyti
Mantviokas
Sitas tai visiskas marozas. O brolis jo, tai vobsie nusikaltelis, kurio darbai jau oficial i dienos sviesa istraukti.
2022-01-07
+25
Atsakyti
kazkaip nenustebau. Cia jo normali busena. Jai pacesas ginsis priesingai tai 😂😅🤣
2022-01-07
+20
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.