Benefisą surengęs Rossas pakartojo McGrady rekordą

2022-01-10 08:06
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Fantastišką solo atkarpą surengęs Terrence'as Rossas kėsinosi į Tracy McGrady rekordą, bet tokio puolėjo pasirodymo Orlando „Magic“ (7-34) pergalei neužteko.

Nuo suolo nepakilusio Igno Brazdeikio atstovaujama „Magic“ savo aikštėje 100:102 (26:20, 23:22, 22:25, 29:35) krito prieš Vašingtono „Wizards“ (20-20).

Rossas nuo 2003 m. gyvuojantį McGrady rekordą pakartojo surinkdamas 20 taškų iš eilės.

Rezultatyvūs perdavimai 1

„Magic“ lyderis 16 taškų paeiliui pelnė uždarydamas trečiąjį kėlinį, o dar keturis pridėjo ketvirtojo ketvirčio pradžioje.

Rossas iš viso surinko 32 taškus (11/16 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.).

Visgi rungtynių pabaiga priklausė „Wizards“ vedliams. Įspūdingai žaidęs Kyle'as Kuzma likus 12,4 sekundės pataikė baudą ir svečiai iš Vašingtono pirmavo 101:98.

Franzas Wagneris po minutės pertraukėlės įkrovė iš viršaus, pražanga sustabdytas Bradley Bealas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o po to ir blokavo Gary Harriso bandymą atakuoti iš toli – 102:100.

Kuzma nugalėtojams pelnė 27 taškus (7/13 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.) ir atkovodamas 22 kamuolius pasiekė karjeros rekordą.

Bealo sąskaitoje – 20 taškų (4/15 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), 7 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai.

„Magic“: Terrence'as Rossas 32 (11/16 dvit., 2/4 trit., 26 naud.), Franzas Wagneris 16 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), Cole'as Anthony 12 (2/11 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Gary Harrisas 11 (3/6 trit., 2 blok.), Mo Bamba 10 (3/9 dvit., 9 atk. kam.), Chuma Okeke 8 (1/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 27 (7/13 dvit., 3/6 trit., 22 atk. kam., 37 naud.), Bradley Bealas 20 (4/15 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14 (2/4 trit.), Danielis Gaffordas 12 (6/7 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.), Spenceris Dinwiddie 8 (10 rez. perd.), Davis Bertans 7 (2/4 trit.).