Lemiamoje atakoje Valančiūno perdavimas prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės

2022-01-12 06:41

Nuotr.: Chuck Cook-USA TODAY Sports
Nuotr. Chuck Cook-USA TODAY Sports

Jono Valančiūno perdavimas ir Brandono Ingramo metimas atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (15-26) krepšininkus prie penkioliktosios pergalės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Lietuvio klubas savo aikštėje 128:125 (35:36, 30:23, 32:30, 31:36) per lemiamą išpuolį įveikė Minesotos „Timberwolves“ (20-21).

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 sykius ir tris kartus prasižengė.

Valančiūno epizodai:

Likus 50 sekundžių iki rungtynių pabaigos lietuvio ekipa turėjo 6 taškų pranašumą (124:118), tačiau Anthony Edwardsas ir Malikas Beasley suteikė Minesotos ekipai viltį laimėti rungtynes (123:124).

Kitoje aikštės pusėje Devonte Grahamas įmėtė tik vieną baudą (125:123), o D’Angelo Russellas išlygino rezultatą (125:125).

Tiksint paskutinėms 3 sekundėms Valančiūnas kamuolį perdavė komandos draugui Ingramui, kuris smeigė fantastišką tolimą metimą, atnešusį „Pelicans“ laimėjimą (128:125).

Naujojo Orleano komandai Ingramas per 36 minutes pelnė 33 taškus (5/12 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Antroje mačo pusėje Ingramas surinko 19 taškų.

Minesotos ekipos gretose išsiskyrė Karlas-Anthony Townsas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 26 taškai (8/12 dvit., 1/4 trit., 7/11 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Dar vienas Valančiūno rezultatyvus perdavimas:

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (5/12 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud., 9 rez. perd., 5 kld.), Joshas Hartas 21 (7/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Herbertas Jonesas 14 (2/2 trit.), Jonas Valančiūnas (3/7 dvit., 7/9 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) ir Jaxsonas Hayesas (5/5 dvit.) po 13, Devonte Grahamas 11 (1/7 trit., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexander-Walkeris 9 (2/3 trit., 6 rez. perd., 4 kld.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 28 (4/9 dvit., 6/12 trit., 5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 26 (8/12 dvit., 7/11 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), D'Angelo Russellas (4/10 trit., 10 rez. perd.) ir Malikas Beasley (6/8 trit.) po 18, Patrickas Beverley 10 (3 per. kam.), Jadenas McDanielsas 9 (5/5 baud., 6 atk. kam.), Jarredas Vanderbiltas 8 (5 atk. kam., 3 per. kam.).

Minesota šį sezoną gali pagalvoti ir apie PO.Taip,šį kartą pralaimėta,patys Vakaruose yra devinti,bet iki penktos vietos skiria vos du laimėjimai.O sezonas tik dabar įpusėjo,tai Wolves visi šansai kilti ir aukščiau.