Dėjimą sugėręs Jokičius su „Nuggets“ išbarstė 25 taškų persvarą ir krito Los Andžele

2022-01-12 09:05
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Šiame sezone nerezultatyviausią pirmąją rungtynių pusę sužaidę Los Andželo „Clippers“ (21-21) krepšininkai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę NBA.

Los Andželo klubas namie 87:85 (16:18, 12:23, 27:25, 32:19) paskutiniame kėlinyje perlaužė rungtynes ir nugalėjo Denverio Nuggets“ (20-19).

Per pirmuosius du kėlinius Los Andželo ekipa surinko vos 28 taškus, tačiau „Nuggets“ atakos taip pat strigo – iki ilgosios pertraukos Denverio komanda prametė 14 iš 16 tolimų metimų.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Iki antrosios mačo pusės „Nuggets“ susikrovė 13 taškų pranašumą (41:28), o trečiajame kėlinyje savo persvarą išaugino iki rekordinių 25 taškų (59:34).

Vis tik „Clippers“ nepasidavė – sužaidė atkarpą 21:3 ir per 6 minutes sugrįžo į rungtynes (55:62).

Tiksint paskutinėms 2,5 minutės Amiras Coffey persvėrė rezultatą į namų komandos pusę (83:81), o Nicolas Batumas tritaškiu padidino pranašumą, kurio pakako Los Andželo klubui triumfuoti.

25 taškų turėtas deficitas „Clippers“ istorijoje yra didžiausias, iš kurio klubas sugebėjo išlipti bei laimėti rungtynes.

„Clippers“ rungtyniavo be Luke‘o Kennardo ir Justise‘o Winslow, kurie vis dar įtraukti į NBA sveikatos ir saugos protokolą.

Los Andželo ekipa vertėsi ir be dviejų savo lyderių – po alkūnės operacijos Paulas George‘as nežais mažiausiai 3 savaites, o Kawhi Leonardas vis dar gydosi kelio traumą.

Los Andželo komandai Coffey per 43 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

13 taškų pelnęs Reggie Jacksonas pasižymėjo ir galingu dėjimu per Nikola Jokičių:

Denverio ekipos gretose išsiskyrė būtent Jokičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 21 taškas (8/11 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 13 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Clippers“: Amiras Coffey 18 (3/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Reggie Jacksonas (4/9 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.) ir Terance'as Mannas (2/5 trit.) po 13, Marcusas Morrisas 12 (4/10 dvit., 1/5 trit., 2 blok.), Ericas Bledsoe 11 (4/10 dvit., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Brandonas Bostonas 8.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 30 (10/12 dvit., 7/7 baud., 12 atk. kam., 4 kld.), Nikola Jokičius 21 (8/11 dvit., 13 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Jeffas Greenas 12 (5/12 dvit.), Monte Morrisas 11 (4/5 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd.).