Rytų konferencijos lyderių dvikovoje „Nets“ šeimininkavo Čikagoje

2022-01-13 08:04
Nuotr.: AFP-Scanpix

Tai turėjo būti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) nakties puošmena, tačiau viskas tapo vienos komandos dominavimu.

Puolime besismaginusi Bruklino „Nets“ (26-14) Rytų konferencijos lyderių dvikovoje išvykoje 138:112 (38:31, 24:29, 39:19, 37:33) nepaliko šansų Čikagos „Bulls“ (27-12).

Pirmoji dalis šeimininkams nieko blogo nežadėjo – aikštėje vyko kova taškas į tašką (60:62), tačiau didžiausias košmaras jų laukė po pertraukos.

Rezultatyvūs perdavimai 16

Likus pusdevintos minutės trečiajame kėlinyje Nikola Vučevičius išlygino rezultatą (71:71), tačiau tuomet ketvirtį „Nets“ užbaigė atkarpa 30:8 – 101:79.

Reikalus per kelias minutes išsprendę svečiai nemažino apsukų ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje tiesiog žemino Rytų konferencijos lyderius – 134:96. Šeimininkai tik paskutinėmis minutėmis sugebėjo šiek tiek aptirpdyti deficitą.

Svečiai rungtynėse realizavo net 17 tritaškių iš 32 bandymų (53,1 proc.).

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė Jamesas Hardenas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 25 taškai (1/5 dvit., 5/8 trit., 8/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 16 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas, per 30 minučių pelnęs 27 taškus (4/6 dvit., 3/4 trit., 10/11 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Išvykos rungtynėse žaidė ir trečia „Nets“ žvaigždė Kyrie Irvingas, kuris per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Čikagos komandai Zachas LaVine'as per 32 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 22 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), DeMaras DeRozanas 19 (7/16 dvit., 5/7 baud.), Coby White'as 16 (4/8 trit.), Nikola Vučevičius 14 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Lonzo Ballas 9 (2/4 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Troy Brownas (2/2 trit.) ir Mattas Thomasas po 8.

„Nets“: Kevinas Durantas 27 (4/6 dvit., 3/4 trit., 10/11 baud., 9 rez. perd., 33 naud.), Jamesas Hardenas 25 (5/8 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 16 rez. perd., 41 naud.), Patrickas Millsas 21 (6/8 trit.), Day'Ronas Sharpe'as 20 (10/14 dvit., 7 atk. kam.), Kyrie Irvingas (3/7 dvit.), Kessleris Edwardsas (3 per. kam.) ir Blake'as Griffinas (5 atk. kam.) po 9.