Po krepšiais karaliavęs Valančiūnas su „Pelicans“ nepasigailėjo „Clippers“

2022-01-14 06:44
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį ir jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (16-26) iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Namie žaidę „Pelicans“ vyrai 113:89 (28:15, 25:19, 34:29, 26:26) nepaliko jokių vilčių Los Andželo „Clippers“ (21-22).

Valančiūnas per 32 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių bei 2 sykius suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Tai buvo 29-tas JV dvigubas dublis šį sezoną per 39 rungtynes.

Lietuvis dvigubą dublį surinko jau pirmoje rungtynių pusėje, kuomet po dėjimo antrojo kėlinio pabaigoje savo sąskaitoje turėjo 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“ varžovams nuo pirmųjų minučių parodė, kas čia šeimininkas, ir pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo 19 taškų persvarą – 26:7.

Antrojo ketvirčio pabaigoje komandas jau skyrė 28 taškai (81:53), o užtikrintai įvykius aikštėje kontroliavę „Pelicans“ krepšininkai antrąją mačo pusę pavertė formalumu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas, per 33 minutes pelnęs 24 taškus (9/15 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“ 11-ąjį mačą paeiliui žaidė be savo lyderio Paulo George'o, kuris gydosi alkūnės traumą.

Svečių gretose rezultatyviausias su 15 pelnytų taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.) buvo Terance'as Mannas. Jis per 31 minutę dar atkovojo 4 kamuolius.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (9/15 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (5/9 dvit., 2/3 trit., 16 atk. kam., 25 naud.), Herbertas Jonesas 14 (2/3 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Devonte Grahamas (4/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Jaxsonas Hayesas (4/4 dvit., 2 blok.) po 13, Joshas Hartas 12 (2/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.).

„Clippers“: Terance'as Mannas 15 (4/9 dvit.), Marcusas Morrisas 12 (1/9 trit., 5/5 baud.), Xavieras Moonas (2/2 trit., 4 rez. perd.), Brandonas Bostonas (5 atk. kam.) ir Serge'as Ibaka (2/4 trit., 6 atk. kam., 2 blok.) po 10.