Be pasigailėjimo: lyderių mūšyje „Warriors“ 42 taškais nušlavė „Bulls“

2022-01-15 08:10
Nuotr.: AFP - Scanpix

Šiąnakt ant NBA parketo susitiko geriausia Rytų ir antra geriausia Vakarų komandos, tačiau daug intrigos nebuvo – triuškinančią pergalę iškovojo „Golden State Warriors“ (31-11).

Steve'o Kerro auklėtiniai išvykoje 138:96 (37:28, 41:19, 34:25, 26:24) sumindė Čikagos „Bulls“ (27-13) krepšininkus.

Jeigu pirmajame kėlinyje „Warriors“ turėjo vienženklį pranašumą (37:28), tai antrajame visiškai išardė „Bulls“ pergalės viltis. Svečiai surengė įspūdingą spurtą 41:19 ir į pertrauką po Stepheno Curry tritaškio išėjo turėdami 31 taško pranašumą (78:47).

Antroji mačo pusė tapo formalumu.

Rungtynių pradžioje traumą patyrė vienas „Bulls“ lyderių Zachas LaVine'as, kuris kovodamas dėl kamuolio susižeidė kelį ir sužaidęs vos 3 minutes daugiau ant parketo nebepasirodė.

„Zachas susižeidė kelį ir šiandien su mumis į išvyką neskris bei rytoj jam bus atliktas magnetinis rezonansas, – apie vieno savo lyderių traumą kalbėjo „Bulls“ treneris Billy Donovanas. – Tai yra visos žinios, kurias aš turiu. Nežinau, kiek rimta yra jo trauma, viską parodys tyrimai.“

„Labai strigome gynyboje, – po mačo pripažino Donovanas. – Jie pabėgo nuo mūsų, o mums nesisekė išsilaikyti rungtynėse. Turime ribotą treniruočių laiką, bet reikės kažkaip užkamšyti skyles gynyboje. Kai kuriose atakose atrodėme gerai, tačiau buvo labai daug tokių, kuomet atrodėme labai blogai. Su visomis traumomis, kurias turime, reikės išspausti maksimumą.“

Čikagos ekipa vertėsi be Derricko Joneso, Alexo Caruso, Javonte Greeno ir Tylerio Cooko.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Jonathanas Kuminga, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 25 taškai (8/8 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Curry pridėjo 19 taškų (3/5 dvit., 4/10 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus ir klaidą.

Čikagos komandai Nikola Vučevičius per 29 minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Coby White'as 20 (7/8 dvit., 2/9 trit.), Nikola Vučevičius 19 (8/9 dvit., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok., 34 naud.), DeMaras DeRozanas 17 (5/10 dvit., 7/7 baud., 7 rez. perd.), Lonzo Ballas 15 (4/10 trit., 5 kld.), Marko Simonovičius 8, Alfonzo McKinnie 7.

„Warriors“: Jonathanas Kuminga 25 (8/8 dvit., 2/4 trit., 3 blok., 27 naud.), Jordanas Poole'as 22 (3/10 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd.), Andrew Wigginsas 21 (5/6 dvit., 3/5 trit., 6 rez. perd.), Stephenas Curry 19 (4/10 trit.), Damionas Lee 11 (5 atk. kam.), Kevonas Looney 10 (4/5 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Otto Porteris 9 (3/7 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Juanas Toscano-Andersonas 7.