Dramą namuose laimėję „Celtics“ pratęsė „Bulls“ nesėkmių seriją

2022-01-16 09:31
Nuotr.: AP-SCANPIX

Bostono „Celtics“ (22-22) laimėjo namuose ir pratęsė varžovų prastą atkarpą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Bostono klubas namie 114:112 (32:22, 22:27, 30:34, 30:29) įveikė Rytų konferencijos lyderę Čikagos „Bulls“ (27-14).

Čikagos ekipa pastaruoju metu buksuoja – patirti 3 pralaimėjimai paeiliui. Prieš tai „Bulls“ neturėjo šansų su „Nets“ ir „Warriors“.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Šiame mače „Bulls“ patys paleido džiną iš butelio. Likus 2 minutėms DeMaras DeRozanas dvitaškiu padidino svečių pranašumą iki 6 taškų (112:106).

Tada Čikagos ekipa užstrigo, o Dennisas Schroderis ir Jaylenas Brownas pelnė svarbius dvitaškius (110:112). Likus 31 sek. Robertas Williamsas baudų metimais išlygino rezultatą (112:112).

Likus 11,7 sek. DeRozanas nepataikė metimo, o kamuolį atsikovojęs Williamsas išprovokavo Nikolos Vučevičiaus pražangą ir darsyk sumetė baudas (114:112). Lemiamoje atakoje „Bulls“ galėjo ištraukti DeRozanas, bet metimas buvo netaiklus.

Bostono komandai Williamsas per 34 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jaysonas Tatumas, per 40 minučių pelnęs 23 taškus (7/19 dvit., 1/5 trit., 6/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Čikagos ekipos gretose išsiskyrė Vučevičius, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 27 taškai (10/13 dvit., 2/7 trit., 1/1 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (7/19 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Jaylenas Brownas 19 (8/14 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Dennisas Schroderis 16 (5/8 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Al Horford 15 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Robertas Williamsas 14 (5/8 dvit., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 27 naud.), Joshas Richardsonas 13 (3/5 trit.).

„Bulls“: Nikola Vučevičius 27 (10/13 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 23 (7/20 dvit., 9/9 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Ayo Dosunmu 21 (6/7 dvit., 3/3 trit., 10 rez. perd.), Coby White'as 19 (5/10 trit., 5 rez. perd.).