Jokičiaus trigubo dublio nepakako: Goberto sugrįžimo mače – įtikinama „Jazz“ pergalė

2022-01-17 07:52
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Nikola Jokičius NBA rungtynėse surinko trigubą dublį, bet to jo komandos pergalei nepakako.

Denverio „Nuggets“ (22-20) namie 102:125 (33:37, 25:31, 30:23, 14:34) suklupo prieš Jutos „Jazz“ (29-14).

Iki ilgosios pertraukos Jutos komandai pavyko susikrauti dviženklę persvarą (68:58), tačiau trečiajame kėlinyje „Nuggets“ sugrįžo į rungtynes – Willas Bartonas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (80:80).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Visgi „Jazz“ galingai pradėjo lemiamą kėlinį, kuriame per minutę spurtavo 11:0 (102:88). Taškų sausrą Denverio gretose nutraukė Jokičius (90:102), bet svečiai iš Jutos sustoti neketino.

„Jazz“ paskutinį ketvirtį laimėjo 34:14 ir išsivežė iš Denverio užtikrintą pergalę.

Trigubą dublį devintą kartą šiame sezone pasiekęs Nikola Jokičius pagal šį rodiklį susilygino su Los Andželo „Lakers“ žvaigžde Russellu Westbrooku. Abu krepšininkai šiame sezone pirmauja lygoje pagal renkamus trigubus dublius.

Jokičius per 36 minutes pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 5/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

COVID-19 persirgęs Gobertas sugrįžo po penkerių praleistų rungtynių.

Goberto neužskaitytas metimas iš kitos aikštės pusės:

Be Goberto penkis mačus sužaidusi Jutos ekipa iškovojo tik vieną pergalę, o ji buvo pasiekta prieš tą pačią „Nuggets“ komandą.

„Jaučiausi gana gerai. Kiekvieną kartą, kai žaidi Denveryje, tam tikru momentu pavargsti, – po mačo sakė Gobertas.Pavargau pirmame ir trečiame kėlinyje, bet jaučiausi puikiai – geriau nei įprastai Denveryje. Tiesiog esu laimingas, kad grįžau.“

„Jazz“ šiame sezone laimėjo visus tris susitikimus su „Nuggets“, įskaitant dvejas rungtynes išvykoje.

Sugrįžimo rungtynėse Gobertas per 35 minutes pelnė 18 taškų (7/7 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 19 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Nenorime pralaimėti penkerių rungtynių iš eilės. Tai yra didelis pasiekimas divizione laimėti seriją, – sakė Donovanas Mitchellas.Sugrįžus Rudy, norime žaisti gerai. Mes prieš tai nežaidėme gerai kaip komanda ir pagaliau šįvakar šiek tiek patobulėjome.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mitchellas, per 35 minutes pelnęs 31 tašką (7/12 dvit., 4/12 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (8/13 dvit., 2/5 trit., 15 atk. kam., 14 rez. perd.), Aaronas Gordonas 20 (6/10 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Bartonas 16 (4/9 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.), Monte Morrisas (5/5 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam.) ir Nah'Shonas Hylandas (3/10 trit.) po 13.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31 (7/12 dvit., 4/12 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 21 (7/11 dvit., 5 rez. perd.), Rudy Gobertas 18 (7/7 dvit., 19 atk. kam., 2 blok.), Jordanas Clarksonas 16 (3/6 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Royce'as O'Neale'as 11 (2/4 trit.), Ericas Paschallas 10, Mike'as Conley 8 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Rudy Gay 7.