Suomis išprovokavo Hardeno klaidą, palaidojusią „Nets“ Klivlande

2022-01-18 07:22
Nuotr.: AFP – Scanpix

Lauri Markkanenas pavyzdingai sustovėjo gynyboje prieš Jamesą Hardeną, kuris suklydo lemiamu metu ir palaidojo Bruklino „Nets“ (27-16) šansus išsigelbėti Klivlande.

Kamuolį sugriebęs Isaacas Okoro įkrovė iš viršaus ir įtvirtino Klivlando „Cavaliers“ (27-18) pergalę savų žiūrovų akivaizdoje 114:107 (30:31, 35:28, 22:29, 27:19).

Prieš suklystant Hardenui, Kyrie Irvingas prasidėjus paskutinei mačo minutei pelnė du taškus ir sumažino „Nets“ atsilikimą iki 107:110.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Markkanenas tuomet prametė iš toli ir kamuolį priėmė Hardenas. Bruklino komandos vedlys persivarė kamuolį į „Cavs“ pusę ir sustojęs ieškojo, kam perduoti jį.

Irvingas siekė atsilaisvinti ir kai atliko judesį, Hardenas pasiuntė kamuolį per toli.

24-erių Markkanenas per 30 minučių įmetė 14 taškų (1/3 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Bruklino ekipa vertėsi be kelio skausmų sustabdyto Kevino Duranto, kuris su 29,3 taško vidurkiu – rezultatyviausias lygos krepšininkas.

„Negalima pakeisti Durantas, – pabrėžė Irvingas. – Tai tiesiog neįmanoma. Mes pamatėme realybę.“

Irvingas per 38 minutes pelnė 27 taškus (9/17 dvit., 3/6 trit.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Hardeno sąskaitoje – 22 taškai (3/8 dvit., 2/4 trit., 10/15 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 7 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 4 klaidos.

Klivlando ekipoje šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai pasirodė Darius Garlandas.

„Cavs“ lyderis per 36 minutes surinko 22 taškus (8/14 dvit., 2/5 trit.), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 6 klaidas.

Klivlando ekipai priklausantis Kevinas Pangosas nepakilo nuo suolo.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 22 (8/14 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 12 rez. perd., 6 kld., 26 naud.), Isaacas Okoro 15 (4/5 dvit.), Lauri Markkanenas (4/9 trit., 6 atk. kam.), Jarrettas Allenas (6/6 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.) ir Kevinas Love'as (7/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14, Evanas Mobley 12 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Dylanas Windleras 9, Cedi Osmanas (0/6 trit.) ir Brandonas Goodwinas (2/3 trit.) po 7.

„Nets“: Kyrie Irvingas 27 (9/17 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 28 naud.), Jamesas Hardenas 22 (3/8 dvit., 2/4 trit., 10/15 baud., 7 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 13 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Patty Millsas (3/8 trit.) ir Kessleras Edwardsas (3/6 trit.) po 11, Day'Ronas Sharpe'as 10 (4/8 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.).