Laiką aikštėje produktyviai išnaudojęs Brazdeikis stebėjo Embiido karjeros pasirodymą

2022-01-20 06:29
Nuotr.: AP-Scanpix

Joelis Embiidas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (26-18) be didesnio vargo susitvarkė su Igno Brazdeikio atstovaujamu klubu.

Filadelfijos klubas savo aikštėje 123:110 (25:21, 22:36, 47:23, 29:30) įveikė Orlando „Magic“ (8-38), kuriai tai buvo trečias pralaimėjimas paeiliui.

Embiidui užteko vos 27 minučių pelnyti 50 taškų (16/19 dvit., 1/4 trit., 15/17 baud.). Aukštaūgis dar atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 metimus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

„76ers“ po dviejų kėlinių atsilikinėjo dviženkle persvara (47:57) ir buvo nušvilpti savų fanų, einant į rūbinę, bet po ilgosios pertraukos ant parketo grįžo jau su kitu mentalitetu.

Trečiajame kėlinyje Embiidas tapo tiesiog nesustabdomas, per ketvirtį pelnė 23 taškus, o jį šeimininkai laimėjo 47:23 (94:80).

Paskutiniame kėlinyje Embiido didesnės pagalbos šeimininkams neprireikė – jis sužaidė vos 58 sekundes ir sulaukęs „MVP“ skanduočių po 50 taško buvo pakeistas.

Rungtynių pabaigoje progą pasireikšti gavęs Brazdeikis laiką išnaudojo produktyviai. Lietuvis per 5 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Mo Bamba, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 32 taškai (5/7 dvit., 7/8 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai ir 6 pražangos.

Visus 7 tritaškius pirmoje mačo dalyje pataikęs Bamba pagerino tiek įmestų tolimų metimų rekordą (5), tiek rezultatyvumo (22).

„76ers“: Joelis Embiidas 50 (16/19 dvit., 15/17 baud., 12 atk. kam., 3 blok., 55 naud.), Tobiasas Harrisas 21 (7/10 dvit., 4 rez. perd., 25 naud.), Tyrese'as Maxey 14 (4/7 dvit., 2/3 trit.), Georgesas Niangas 10 (2/6 trit.), Andre Drummondas 9 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Furkanas Korkmazas 8 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Magic“: Mo Bamba 32 (5/7 dvit., 7/8 trit., 3 blok., 30 naud.), Chuma Okeke 18 (6/7 trit.), Jalenas Suggsas 14 (4/13 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Cole'as Anthony 13 (5/9 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Franzas Wagneris 9 (1/6 trit., 11 atk. kam.).

Galvojau,kad Embiidui ten nebuvo prieš ką žaist,kad tiek sumetė.Bet Orlandas turėjo Bambą,kuris taip pat karjeros rungtynes sužaidė.Tai atrodytų turėjo sunkiau būti Embiidui,bet nė pro kur pasirodo.Neprireikė nė 30 min.,kad pusšimtį taškų sumestų,kaip prieš vaikus kokius pažaidė ir ramus atsisėdo ilsėtis ant suolo.