Trigubą dublį surinkęs Sabonis traukė „Pacers“ į pergalę Los Andžele

2022-01-20 07:57
Nuotr.: AFP-Scanpix

Domantas Sabonis buvo fantastiškas, o jo traukiama Indianos „Pacers“ (16-29) nutraukė keturių pralaimėjimų serija pergale Los Andžele.

Indianapolio klubas Kalifornijoje 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24) privertė kapituliuoti Los Andželo „Lakers“ (22-23), kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes.

Sabonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Tai buvo ketvirtasis lietuvio trigubas dublis šį sezoną ir septynioliktasis karjeroje.

Svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 5 taškų deficitą (78:83), bet tada spurtavo 17:4 ir perėmė rungtynių kontrolę – 95:87.

Daugiausiai LeBrono Jameso pastangomis „Lakers“ kvėpavo „Pacers“ į nugarą (96:101), bet likus pustrečios minutės Sabonis smeigė tritaškį (104:96), o Carisas LeVertas pridėjo dar penkis taškus paeiliui ir išsprendė rungtynių likimą – 109:98.

Ketvirtajame kėlinyje lietuvis išgąsdino savo gerbėjus, kuomet nesėkmingai nusileido ant Russello Wesbrooko kojos ir pasitempė čiurną. Nors epizodas atrodė skausmingas, Sabonis liko toliau rungtyniauti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo LeVertas, per 27 minutes pelnęs 30 taškų (9/12 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

LeVertas tiesiog sprogo ketvirtajame kėlinyje, per kurį pelnė 22 iš komandos 35 taškų.

Los Andželo komandai LeBronas per 37 minutes pelnė 30 taškų (8/15 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 3 kartus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (8/15 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud.), Talenas Hortonas-Tuckeris 20 (7/9 dvit., 2/5 trit., 7 rez. perd., 2 blok.), Russellas Westbrookas (1/11 dvit., 4/6 trit.) ir Carmelo Anthony (6/7 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 14, Malikas Monkas 10.

„Pacers“: Carisas LeVertas 30 (9/12 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam., 29 naud.), Domantas Sabonis 20 (7/10 dvit., 2/2 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 35 naud.), Malcolmas Brogdonas 19 (7/12 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Justinas Holiday (3/8 trit.) ir Chrisas Duarte (2/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.) po 11.

Parodė Pacers komandinę stiprybę,kai atsilikinėjo ketvirtam kėlinį ir užtikrintai baigė rungtynes.Šiemet Indiana dažnai sulūžta lemiamose stadijose,žaidėjai atrodo kartais nepasitikintys savimi.Tačiau šį kartą pavyko susikaupti,nepasidavė Lakers spaudimui ir pergalė yra,šaunuoliai.