Įspūdingą trigubą dublį užfiksavęs Jokičius atvedė „Nuggets“ į pergalę pratęsime

2022-01-20 08:57
Nuotr.: AP - Scanpix

Nikola Jokičius surinko trigubą dublį ir buvo šalia karjeros rezultatyvumo rekordo, o ant jo pečių besilaikiusi Denverio „Nuggets“ (23-20) iškovojo 23-iąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Denverio klubas savo aikštėje per pratęsimą 130:128 (29:25, 18:34, 34:22, 33:33, 16:14) palaužė Los Andželo „Clippers“ (22-24).

Jokičius per 41 minutę pelnė 49 taškus (13/20 dvit., 3/5 trit., 14/16 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat perėmė 3 kamuolius, bet 5 prarado.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Tai buvo trečias serbo trigubas dublis paeiliui ir dešimtas šį sezoną. Aukštaūgis taip pat buvo šalia karjeros rezultatyvumo rekordo, kuris yra 50 taškų.

Jokičius trigubą dublį surinko paskutinėmis rungtynių sekundėmis – serbas buvo dvigubinamas ir nusimetė perdavimą į aikštės kraštą, kur tritaškį smeigė Aaronas Gordonas (130:127).

Iškart po jo „Nuggets“ atsarginių suolas ėmė triumfuoti, o Devonas Reedas išbėgo į aikštelę bei buvo nubaustas technine pražanga, kurią svečiai pavertė tašku – 128:130.

„Clippers“ turėjo beveik 2 sekundes išsigelbėjimui, bet paskutinis Reggie Jacksono tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Fantastišką trigubą dublį užfiksavęs Jokičius galėjo būti išvarytas iš aikštės dar trečiajame kėlinyje. Tuomet serbas užsipuolė teisėją ir buvo nubaustas technine pražanga, tačiau po jos neatslūgo ir jį išgelbėjo į aikštę išbėgęs „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as, greitai nuraminęs savo auklėtinį.

Los Andželo ekipos gretose karjeros rungtynes sužaidė Ivica Zubacas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 32 taškai (15/19 dvit., 2/2 baudų metimai), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 5 pražangos.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 49 (13/20 dvit., 3/5 trit., 14/16 baud., 14 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 57 naud.), Aaronas Gordonas 28 (6/9 dvit., 4/7 trit., 26 naud.), Monte Morrisas 19 (9/16 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 28 naud.), Jeffas Greenas 12 (2/5 trit.), Willas Bartonas 7 (1/5 trit., 4 rez. perd.).

„Clippers“: Ivica Zubacas 32 (15/19 dvit., 10 atk. kam., 35 naud.), Reggie Jacksonas 28 (9/11 dvit., 3/11 trit., 12 rez. perd., 28 naud.), Brandonas Bostonas 16 (4/7 trit.), Ericas Bledsoe 13 (3/4 trit.), Amiras Coffey 8 (2/5 trit.), Serge'as Ibaka (6 atk. kam.), Terance'as Mannas (8 atk. kam.) ir Luke'as Kennardas (1/6 trit.) po 7.