Lietuvoje atsiskleidęs amerikietis žibėjo, bet latviai – eliminuoti iš Čempionų lygos

2022-01-21 22:49
Nuotr.: FIBA

FIBA Čempionų lygos sezonas baigėsi vienintelei turnyro Latvijos komandai.

Rygos VEF savo aikštėje 79:83 (20:28, 17:16, 19:20, 23:19) nusileido Dižono JDA ir pralaimėjo įkrintamųjų seriją 0-2.

Nugalėtojai pateko į Top 16, kuriame I grupėje varžysis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“, Stambulo „Galatasaray“ ir Holono „Hapoel“.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Latvijos krepšinio gerbėjams tarptautinis sezonas nebebus toks įdomus. Eurolygoje, Europos taurėje, Čempionų lygoje ir Iššūkio taurėje nebėra nė vienos šalies komandos.

Rygos ekipos neišgelbėjo ir kadaise Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniavusio Jaleno Riley benefisas.

Amerikietis per 33 minutes sumetė 23 taškus (5/5 dvit., 3/9 trit., 4/4 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, tačiau suklydo 9 ir prasižengė 5 kartus. Žaidėjo sąskaitoje – 20 naudingumo balų.

Riley Lietuvoje rungtyniavo 2018-2019 m. sezone, kai atstovavo Palangos „Kuršius“.

Dižono ekipos gretose išsiskyrė Rashardas Kelly, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit., 4/5 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

VEF: Jalenas Riley 23 (5/5 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd., 9 kld.), Maris Gulbis 18 (4/4 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Rayshaunas Hammondsas 9 (4/6 dvit.), Anrijs Miska 8 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Artis Ate 7.

JDA: Rashardas Kelly 20 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 4 per. kam., 27 naud.), Khadeenas Carringtonas 16 (5/6 dvit., 6 rez. perd.), Robinas Ducote 13 (3/5 trit.), Gavinas Ware'as 10 (5/7 dvit.).