Išskirtinis Sedekerskio vakaras Vitorijoje: idealų pataikymą vainikavo universalūs rodikliai

2022-01-21 23:23
Nuotr.: Aitor Arrizabalaga - Getty Images
Nuotr. Aitor Arrizabalaga - Getty Images

Tadas Sedekerskis vertėsi iš kailio, bet jo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7-13) patyrė pralaimėjimą Eurolygoje.

Baskai savo aikštėje 77:84 (17:16, 16:26, 22:19, 22:23) nusileido Miuncheno „Bayern“ (8-11).

Šeimininkus į priekį vedęs Sedekerskis sužaidė vienas geriausių savo šio sezono rungtynių. Jo sąskaitoje – 11 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, trys pražangos ir 21 naudingumo balas per 25 minutes.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Sedekerskis pakartojo savo klubinės karjeros pataikytų tritaškių rekordą. 5 jis yra pataikęs tik Lietuvos U-16 rinktinėje.

Lietuvis pagerino savo šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą. Puolėjas su UNIKS ir „Barcelona“ sėkmingai asistavo 3 kartus.

Naudingiau Sedekerskis žaidė kartą šiame sezone, kai su UNIKS užfiksavo 22 balus.

Rokas Giedraitis per 27 minutes įmetė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Vitorijos komandoje už Sedekerskį naudingesnis buvo Wade'as Baldwinas. Jis per 34 minutes pelnė 23 taškus (7/8 dvit., 0/2 trit., 9/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Waldenas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 17 taškų (5/7 trit., 2/3 baudų), 6 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Baskonia“ puikiai pradėjo rungtynes – susikūrė 9 taškų pranašumą (15:6). Po šaltu dušu įmesti svečiai nesutriko ir turėjo savo atkarpą antrajame ketvirtyje.

Andrea Trinchieri auklėtiniai visiškai sustabdė šeimininkų puolimą, o patys pelnė 17 taškų be atsako. Tai leido įgyti 12 taškų pranašumą (36:24). Puolime vargusią „Baskonia“ gelbėjo Sedekerskio blyksniai, bet trečiajame ketvirtyje perimti iniciatyvos nepavyko.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje baskai prisiartino iki 4 taškų (57:61), bet savo žodį tarė Corey Waldenas. Jis pataikė du tritaškius paeiliui ir sukūrė svečiams dviženklį pranašumą (67:57).

Šeimininkai nesudėjo ginklų ir likus 3 minutėms vėl priartėjo (71:73). „Bayern“ darsyk atrėmė varžovų spurtą – Othello Hunterio keturi taškai iš eilės išaiškino nugalėtoją.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 23 (7/8 dvit., 9/9 baud., 4 rez. perd., 4 kld., 30 naud.), Simone Fontecchio (2/5 trit., 5 atk. kam.) ir Mattas Costello (2/2 trit.) po 12, Tadas Sedekerskis 11 (3/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Lamaras Petersas 7.

„Bayern“: Corey Waldenas (5/7 trit., 6 rez. perd.), Augustine'as Rubitas (3/11 dvit., 8/9 baud., 7 atk. kam.) ir Othello Hunteris (8/10 dvit., 8 atk. kam.) po 17, Deshaunas Thomasas 13 (3/7 dvit., 2/2 trit.), Vladimiras Lučičius 8 (2/5 trit.), Nickas Weileris-Babbas 7 (8 rez. perd., 5 per. kam.).