Akistatoje su LeBrono vedama „Lakers“ Brazdeikis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

2022-01-22 07:35
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Ignas Brazdeikis buvo šalia rezultatyviausių sezono rungtynių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), tačiau to jo atstovaujamai Orlando „Magic“ (8-39) kovoje dėl pergalės neužteko.

LeBronas Jamesas pasirūpino, jog Los Andželo „Lakers“ (23-23) grįžtų į pergalių kelią. Kalifornijos klubas išvykoje 116:105 (24:27, 30:35, 31:16, 31:27) palaužė „Magic“.

Brazdeikis šeimininkų komandai per 10 minučių pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado kamuolį.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Rezultatyviausią mačą šį sezoną lietuvis buvo sužaidęs gruodžio 31-ąją, kuomet prieš Milvokio „Bucks“ pelnė 9 taškus.

„Lakers“ Orlande nebuvo lengva ir jie po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą – 54:62.

Po pertraukos svečių vairininkas Frankas Vogelis ėmėsi veiksmų ir LeBroną pastūmė į centro poziciją, kas iškart davė saldžių vaisių – „Lakers“ spurtavo 20:2, o kėlinį laimėjo 31:16 – 85:78.

Ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ atgal nebesižvalgė ir užtikrintai užbaigė pradėtus darbus.

Nugalėtojams LeBronas per 33 minutes pelnė 29 taškus (10/16 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 6 kartus.

„Jis – unikaliausias krepšininkas istorijoje, – apie LeBroną kalbėjo Vogelis. – Prieš dvejus metus laimėjome čempionatą jam žaidžiant įžaidėju, per karjerą jis buvo su kamuoliu būnantis lengvasis kraštas, o dabar žaidžia centru. Tai pažymėtina, o žinant jo amžių, tai dar labiau pažymėtina.“

Russellas Westbrookas per 35 minutes surinko 18 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 3 klaidas.

„Lakers“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir tai jiems buvo pirmoji pergalė išvykoje nuo gruodžio 30-osios.

Rungtynėmis Orlande Los Andželo klubas pradėjo 6 išvykos rungtynių seriją.

„Magic“ Jalenas Suggsas per 34 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 1/7 trit., 9/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 6 sykius.

„Magic“: Jalenas Suggsas 22 (5/9 dvit., 1/7 trit., 9/10 baud., 9 rez. perd., 2 blok., 6 kld.), Wendellas Carteris 19 (4/6 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud., 5 atk. kam.), Franzas Wagneris 15 (5/8 dvit., 2 blok.), Gary Harrisas 13 (2/6 trit.), Mo Bamba (8 atk. kam., 2 blok.) ir Chuma Okeke (3/10 trit., 6 atk. kam.) po 11, Ignas Brazdeikis 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (10/16 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Carmelo Anthony 23 (4/8 dvit., 4/5 trit.), Russellas Westbrookas 18 (8/16 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Stanley Johnsonas 11 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Malikas Monkas 10 (3/7 dvit.), Avery Bradley 9 (2/3 trit.).