Hardenas sprogo puolime, o „Nets“ įsirašė pergalę San Antonijuje

2022-01-22 08:12
Nuotr.: AP-Scanpix

Jamesas Hardenas buvo arti sezono rezultatyvumo rekordo, o jo vedama Bruklino „Nets“ (29-16) iškovojo 29-ą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Be Kevino Duranto besiverčiantis Bruklino klubas išvykoje 117:102 (24:26, 26:25, 29:23, 38:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (17-29).

Kertinį spurtą svečiai surengė ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 18:10 ir nutolo į priekį (104:90), o dviženklio deficito „Spurs“ panaikinti nebesugebėjo.

Rezultatyvūs perdavimai 11

Bruklino ekipos gretose išsiskyręs Hardenas per 37 minutes surinko 37 taškus (9/16 dvit., 4/8 trit., 7/7 baud.). Tai buvo trečios rezultatyviausios jo rungtynės šį sezoną, o iki sezono rekordo pakartojimo pritrūko 2 taškų.

Hardenas taip pat surinko trigubą dublį – 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tai gynėjui buvo 66-tas trigubas dublis ir jis visų laikų sąraše NBA rikiuojasi 8-oje vietoje.

Kyrie Irvingas nugalėtojams surinko 24 taškus (7/15 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus per 35 minutes.

San Antonijaus komandai Dejounte Murray per 37 minutes pelnė 25 taškus (7/17 dvit., 1/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 13-tas Murray trigubas dublis ir dabar jam trūksta vieno, kad pasivytų klubo legendą Davidą Robinsoną, pagal „Spurs“ surinktus trigubus dublius.

„Spurs“ prieš rungtynes pagerbė kitus du ilgamečius savo krepšininkus – Patty Millsą ir LaMarcusą Aldridge'ą. Dabartiniams „Nets“ žaidėjams prieš ginčo kamuolį buvo skirtas kelių minučių vaizdo įrašas.

„Spurs“: Dejounte Murray 25 (7/17 dvit., 8/8 baud., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 32 naud.), Derrickas White'as 17 (1/9 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jakobas Poeltlas 15 (6/12 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.), Keldonas Johnsonas 14 (2/7 trit., 7 atk. kam.), Devinas Vassellas 9 (4/6 dvit., 0/5 trit.), Dougas McDermottas 7.

„Nets“: Jamesas Hardenas 37 (9/16 dvit., 4/8 trit., 7/7 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 42 naud.), Kyrie Irvingas 24 (7/15 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as 16 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Blake'as Griffinas 10 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Patrickas Millsas 9 (1/5 trit.).