„Cavaliers“ suomis patyrė traumą

2022-01-23 08:56
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ pergalė prieš Oklahomos „Thunder“ (94:87) neapsiėjo be pasekmių. Manoma, kad „Cavs“ puolėjas Lauri Markkanenas patyrė stiprų dešinės čiurnos patempimą.

Likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos, Markkanenas bandė užkirsti kelią Shai Gilgeous-Alexanderio dėjimui, tačiau suomis nesėkmingai nusileido ant dešinės kojos ir sukniubo ant grindų.

Nukritęs Markkanenas sugriebė dešinę koją ir gulėjo po krepšiu, o palikti aikštelę jam padėjo komandos draugai.

Gimimo vieta: Suomija

Ant parketo 213 cm ūgio puolėjas daugiau nepasirodė, o iškart po rungtynių jam buvo atliktas čiurnos rentgenas. Komanda mano, kad Markkanenas patyrė stiprų čiurnos patempimą.

Markkanenas šį sezoną iki šiol fiksavo 13,6 taško, 5,3 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką.