Rekordines minutes žaidęs Ignas Brazdeikis NBA lygoje surengė sezono pasirodymą

2022-01-24 06:23
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Daugiausiai pasitikėjimo šį sezoną sulaukęs Ignas Brazdeikis pasinaudojo savuoju šansu.

Lietuvis per 25 minutes surengė sezono pasirodymą, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (9-39) savo aikštėje 114:95 (23:19, 30:18, 32:37, 29:21) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (28-17), kuriai 41 tašką pelnė DeMaras DeRozanas.

Brazdeikis surinko 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.) ir užfiksavo 2021-2022 m. asmeninį rekordą. Jo karjeros geriausias rezultatyvumo rodiklis NBA siekia 21 tašką.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Puolėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

„Bulls“ neišgelbėjo DeRozano sezono pasirodymas. Vienas iš klubo vedlių sumetė 15 iš 21 dvitaškių ir 11 iš 13 baudų, sugriebė 5 ir perėmė 2 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 sykius suklydo bei prasižengė.

Nuosmukį sezone išgyvenančiai Čikagos komandai tai buvo šeštasis pralaimėjimas per paskutiniąsias septynerias rungtynes.

„Bulls“ vertėsi be eilės svarbių krepšininkų: Zacho LaVine'o, Lonzo Ballo, Javonte Greeno ir Alexo Caruso.

„Magic“ klubas trečiojo kėlinio viduryje pirmavo triuškinamai 71:51, bet tuomet svečiai iš Čikagos susmeigė tris tritaškius bei spurtavo 13:0, priartėdami iki 64:71.

Šioje atkarpoje Moritzas Wagneris grubiai sustabdė į greitą ataką pasileidusį DeRozaną, kuris supyko po tokio vokiečio veiksmo. „Bulls“ žvaigždė stojo aiškintis su Wagneriu, bet abu krepšininkai greitai buvo išskirti.

Kitoje atakoje Brazdeikis atsakė taikliu tolimu metimu, po to taiklų tritaškį pridėjo Chuma Okeke, Cole'as Anthony įkrovė iš viršaus bei šeimininkai išsaugojo iniciatyvą savo rankose – 79:64.

Ketvirtajame kėlinyje fantastiškus dėjimus pademonstravo „Magic“ naujokas Jalenas Suggsas.

Ketvirčio viduryje jis į plakatą įklijavo po kojomis pasimaišiusį DeRozaną.

Tašką rungtynėse penktasis šaukimas padėjo likus žaisti 2 minutes, kai pabėgęs į priekį atliko dėjimą apsisukus 360 laipsnių.

„Magic“: Moritzas Wagneris 23 (8/9 dvit., 4 rez. perd.), Wendellas Carteris 19 (6/9 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 3 blok.), Franzas Wagneris 18 (7/11 dvit., 5 rez. perd.), Jalenas Suggsas 15 (4/9 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Cole'as Anthony (3/11 dvit., 5 rez. perd.), Chuma Okeke (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Ignas Brazdeikis (3/3 trit.) po 11.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 41 (15/21 dvit., 11/13 baud., 5 atk. kam., 37 naud.), Coby White'as 22 (7/11 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.), Nikola Vučevičius 13 (2/11 dvit., 2/8 trit., 13 atk. kam., 5 kld.), Ayo Dosunmu 7 (5 atk. kam.).