Dvigubą dublį pelnęs Valančiūnas įveikė be Sabonio likusią „Pacers“

2022-01-25 06:56

Nuotr.: RS – Scanpix
Nuotr. RS – Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-28) ketvirtajame kėlinyje palaužė be Domanto Sabonio likusius varžovus.

Valančiūno atstovaujamas klubas savo aikštėje 117:113 (31:32, 30:30, 22:17, 34:34) susitvarkė su Indianos „Pacers“ (17-31) krepšininkais.

Valančiūnas per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir triskart suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Mače nebuvo registruoti rezultatyviausi abiejų komandų žaidėjai, kurie patyrė čiurnos traumas – „Pelicans“ prarado Brandoną Ingramą, o „Pacers“ – Domantą Sabonį.

Ketvirtajame kėlinyje namų komanda surengė spurtą 9:3, kuris suteikė „Pelicans“ 6 taškų pranašumą (101:95), tačiau svečiai iš Indianos neleido varžovams pabėgti į priekį (99:101).

Likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos Duane Washingtonas tritaškiu ir vėl apmažino deficitą (105:109), komandos apsimainė nerezultatyviomis atakomis – Devonte Grahamo ir Washingtono tolimi metimai skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojęs Joshas Hartas grąžino turėtą pranašumą (111:105).

Tiksint paskutinėms 20 sekundžių Carisas LeVertas dar mėgino gelbėti „Pacers“ (108:111), bet Grahamas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris baudų metimais įtvirtino „Pelicans“ pergalę (117:113).

Hartas trečiajame kėlinyje trumpam paliko rungtynes po to, kai pasisuko kairiąją čiurną. Visgi ketvirtajame kėlinyje jis sugrįžo ir iš karto pataikė vienintelį „Pelicans“ tolimą metimą bei likus 28 sekundėms atkovojo kamuolį, kuris sutrukdė „Pacers“ sugrįžti į rungtynes.

Naujojo Orleano komandai Grahamas per 35 minutes pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Grahamas pradėjo rungtynes pataikydamas 5 iš 9 tritaškių, kol jo komandos draugai prametė 20 iš 21 mėginimo.

Dėl savo taiklių tritaškių „Pacers“ ilgą laiką pirmavo mače – jie pataikė 19 iš 46 tolimų metimų (41 proc.).

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Washingtonas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 21 taškas (7/12 trit.), 2 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 25 (5/9 trit., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 22 (5/6 dvit., 1/5 trit., 9/9 baud., 10 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (6/11 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Garrettas Temple'as (6/10 dvit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (4/8 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.) ir Jaxsonas Hayesas (6/9 dvit., 7 atk. kam.) po 14, Herbertas Jonesas 9 (4/6 dvit., 2 blok.).

„Pacers“: Duane Washingtonas 21 (7/12 trit.), Carisas LeVertas 19 (5/15 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Chrisas Duarte 14 (2/6 trit.), Torrey Craigas 13 (3/5 trit.), Goga Bitadzė 12 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 8, Lance'as Stephensonas (2/4 trit., 5 rez. perd.) ir Jeremy Lambas po 7.

Kiek pastebėjau,tai tas Washingtonas labai gerai į Pacers gretas įsiliejo,nors net ne nuo sezono pradžios komandoje yra.Ir tik traumų bei viruso atvejais jį Pacers pasiėmė.Dar ir snaiperis žiūriu neblogas,ne pirmose rungtynėse tritaškių prišaudo.Tai čia neblogą žaidėją išsitraukė.
2022-01-25
+1
Sabs
Bl... Sabas nežais kokias tris varžybas ir būtinai prieš JV. Gaila, būtų dvigubai įdomesnės varžybos.