Toli nuo savo rodiklių likęs Sirvydis G lygoje patyrė antrąją nesėkmę

2022-01-25 10:44
Nuotr.: 2021 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2021 Getty Images-SCANPIX

Deividas Sirvydis išsimetė mažai metimų, o jo atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (7-2) patyrė antrąjį pralaimėjimą G lygoje.

Lietuvio klubas namuose 111:122 (23:35, 33:32, 22:31, 33:24) suklupo prieš Denverio „Grand Rapids Gold“ (5-4) ekipą.

Sirvydis per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), vienąsyk suklydo ir kartą prasižengė.

GM: 3

Šiame sezone 21-erių lietuvis per 26 minutes vid. pelno po 15,8 taško, atkovoja po 5,2 kamuolio, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus ir perima po 0,7 kamuolio.

Praėjusi savaitė Sirvydžiui buvo ypač sėkminga – „Lakeland Magic“ komandai jis atseikėjo 22 taškus, o Grand Rapidso „Gold“ – 34.

Denverio komandą į pergalę vedė Quade‘as Greenas, kuris per 31 minutę surinko 22 taškus (8/14 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Sabenas Lee. Jis per 36 minutes pelnė 32 taškus (8/13 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.