LeBroną praradusi „Lakers“ neturėjo šansų Filadelfijoje

2022-01-28 07:04
Nuotr.: Reuters-Scanpix

LeBronas Jamesas dėl kelio skausmų iškrito iš Los Andželo „Lakers“ (24-25) rikiuotės, o be jo likęs Kalifornijos klubas buvo bejėgis Filadelfijoje.

Pensilvanijos valstijoje vietos „76ers“ (29-19) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse 105:87 (32:22, 22:26, 34:20, 17:19) susitvarkė su „Lakers“.

Šeimininkai per pirmąjį kėlinį įgavo dviženklį pranašumą (32:22), o galutinai rungtynes nulaužė po pertraukos.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Trečiojo kėlinio pradžioje Anthony Davisas sumažino svečių deficitą iki 2 taškų (52:54), bet tuomet „76ers“ laimėjo atkarpą 34:12 ir rungtynėse viskas tapo aišku – 88:64.

Ketvirtajame kėlinyje į konfliktą su šeimininkų fanais įsivėlė Carmelo Anthony, kurį turėjo raminti ant parketo buvę žaidėjai.

Nugalėtojams net neprireikė geriausios Joelio Embiido versijos, kuris pastaruoju metu demonstruoja MVP formą. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 26 taškus (9/15 dvit., 0/5 trit., 8/13 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nebuvau labai geras šį vakarą, todėl esu laimingas, kad komandos draugai mane pridengė“, – tikino Embiidas.

Didžiausiu Embiido ramsčiu buvo Tobiasas Harrisas, per 34 minutes pelnęs 23 taškus (7/10 dvit., 3/5 trit., ), atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė Anthony Davisas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 31 taškas (14/20 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 4 blokai.

LeBronas ant parketo turėtų grįžti artimiausiu metu ir Davisas pripažino, kad komandai žaisti be jo yra sunku, bet tuomet atsiveria galimybės kitiems.

„Jis yra didelė dalis to, ką mes stengiamės pasiekti. Sunku žaisti be jo, bet tuomet turime šansą įrodyti, ką mes galime nuveikti be LeBrono. Turime solidžiau atrodyti“, – kalbėjo Davisas.

„76ers“: Joelis Embiidas 26 (9/15 dvit., 0/5 trit., 8/13 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Tobiasas Harrisas 23 (7/10 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Tyrese'as Maxey (3/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 10 rez. perd., 2 blok.) ir Georgesas Niangas (4/6 trit.) po 14, Danny Greenas 9 (3/7 trit.), Matisse'as Thybulle'as 8 (4/4 dvit., 4 per. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (14/20 dvit., 12 atk. kam., 4 blok., 36 naud.), Russellas Westbrookas 20 (7/12 dvit., 2/3 trit., 6 kld.), Malikas Monkas 11 (2/7 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd.), Carmelo Anthony 9 (3/7 dvit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 7.