„Lakers“ toliau klumpa: antausį tėškė 36 taškus sukratęs Youngas ir „Hawks“

2022-01-30 22:47
Nuotr.: AFP - Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (24-27) ekipa toliau neranda rakto į pergales.

Franko Vogelio auklėtiniai išvykoje 121:129 (33:34, 38:28, 30:29, 20:38) nusileido Atlantos „Hawks“ (24-25) krepšininkams bei suklupo septintą kartą per 10 pastarųjų mačų.

Su 24 pergalėms per 51 mačą Los Andželo ekipa rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėjo ir po trijų kėlinių dviženklį pranašumą laikė „Lakers“ (101:91), tačiau visiškai subyrėjo lemiamo ketvirčio metu.

Vedami Trae Youngo, „Hawks“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 38:20, o rungtynes, likus 25 sekundėms, įšaldė Youngo tritaškis bei sumestos baudos (127:121).

Įspūdingai rungtyniavęs Youngas per 36 minutes pelnė 36 taškus (8/12 dvit., 4/10 trit., 8/11 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė Malikas Monkas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 33 taškai (4/5 dvit., 8/14 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Jam geriausiai talkino Anthony Davisas, surinkęs 27 taškus (9/17 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

„Lakers“ vertėsi be LeBrono Jameso, kuris praleido mačą dėl kelio skausmų.

„Hawks“: Trae Youngas 36 (8/12 dvit., 4/10 trit., 8/11 baud., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 6 kld.), Johnas Collinsas 20 (10/12 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.), Onyeka Okongwu 16 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), Clintas Capela 15 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 10 (2/8 trit., 5 atk. kam.), De'Andre Hunteris ir Lou Williamsas (4 rez. perd.) po 9.

„Lakers“: Malikas Monkas 33 (4/5 dvit., 8/14 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Anthony Davisas 27 (9/17 dvit., 6/9 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Russellas Westbrookas 20 (6/11 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 12 rez. perd., 4 kld.), Carmelo Anthony 11 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Stanley Johnsonas 10 (2/3 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 8 (4/5 dvit.).

lol
Ir dar ziauriausia kad jie neturi kur detis...jeigu atleisi Vogeli tai ji pakeis toks pat sh Rambis arba Fizdale. Toliau, Westbrook absoliuciai niekam nera reikalingas, tad jie su juo bus istrige dar siam ir kitam sezonui. Net Houstonas jo neimtu mainais i Walla. Daviso dabar verte yra paciam maziausiame lygyje, stiklinis centras kuris vis nori zaist 4 pozicijoj kai jis reikalingas butent 5. Jau kreizejo fanai kad gris Davis ir vel pavarys Lakers pergaliu, tik biski pamirso kad Davis jau kokie metai laiko bijo fizinio kontakto ir knisasi perimetre. Max ka Lakers gali siemet tai kazkokiu fuksu per play ina islosti vieta playoffuose ir tada vel prasileist nuo Suns.
2022-01-31
+1
lol
Jei Pelicans storuliukas butu si sezona zaides, tai Lakers net i play-ina nepatektu. Lakers nusipelne sito sudino sezono kai leido LeBronui nurodineti ka kviestis i komanda ir ko ne. Visu galu meistras James, tai jis geriausias planetos krepsininkas, tai jis komandu menedzeris, tai ir prie to pacio dar ir politikas, tik biski nebaiges mokyklos, nu bet jeigu moki NBA lygoj per rungtynes kokiu 40 tsk imest reiskia viska moki apskritai.
2022-01-31
Žalgiris
Žiauru. Trenerio apskritai nėra šioje komandoje. Man įsiminė vienas dalykas lyginant trenerius Nba ir europoje šiandien. Žalgiris ilgą laiką neužpuola, bet vienoj atakoje Neptūnas suklysta gynyboje ir Adomaitis iškart ima minutę. Hawks spurtuoja 7 ar 9-0 nieko nedaro, o kai varžovai persveria rezultatą spurtavę 15-0 ar kažkas panašaus, tada jau Lakers fizrukas sugalvoja ją paimti, kai varžovai jau užsivedę. Ir kaip matėm nieko nereiškė ta pertraukėlė, nes Hawks toliau liepsnojo ir pasiėmė pergalę. Aišku kitas dalykas šnekant aplamai apie visą sezoną, o ne šias varžybas tai sudėtis yra kažkas baisaus. Nžn kas Lebronui šovė į galvą pasiimti į komandą Wesbricką...
2022-01-30
+1
Kosmaras
grizo Davisas ir tai negelbeja pergalem Lebrono nebuvimas kisa koja Nors ir tai nevisada pavyksta jam istraukti su tokiu zaidimu buksuoja jeigu ilga laika pirmavo ir 4 subirejo sprastais sprendimais nors ir Malikas mete tritaskius ir tai nepadejo