Milvokyje – Jokičiaus vedamos „Nuggets“ pergalė 36 taškų pranašumu

2022-01-31 07:17
Nuotr.: 2022 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2022 Getty Images-SCANPIX

Nikola Jokičius buvo arti trigubo dublio, o Denverio „Nuggets“ (28-21) skėlė antausį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionams.

Denverio klubas išvykoje 136:100 (33:30, 32:27, 38:24, 33:19) įveikė Milvokio „Bucks“ (31-21).

Denverio ekipos gretose išsiskyrė Jokičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (5/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 15 rezultatyvių perdavimų.

Serbui pritrūko 1 atkovoto kamuolio iki 13-ojo sezono trigubo dublio, bet pavyko pakartoti geriausią sezono rezultatyvių perdavimų rodiklį.

Rezultatyvūs perdavimai 15

Visa „Nuggets“ komanda taip pat pakartojo savo sezono rekordą, atlikdama net 39 rezultatyvius perdavimus.

„Jis mėgsta laimėti, – Jokičių gyrė „Bucks“ vairininkas Mike'as Budenholzeris. – Jis padarys viską, kad laimėtų. Pagarba jam.“

„Nuggets“ fiksuoja 5 iš eilės pergalių seriją. Tai yra geriausias šios komandos rezultatas šį sezoną.

Nugalėtojų gretose šeši žaidėjai pasiekė dviženklį rezultatyvumą. Daugiausiai taškų pririnko Aaronas Gordonas, per 28 minutes pelnęs 24 taškus (6/9 dvit., 4/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius.

„Visada, kai laimi visus 4 kėlinius, reiškia, kad tavo starto penketas ir suolas žaidžia gerai“, – pasakojo „Nuggets“ strategas Michaelas Malone'as.

Milvokio komandai Giannis Antetokounmpo per 30 minučių pelnė 29 taškus (8/14 dvit., 1/5 trit., 10/15 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai saugų pranašumą susikūrė dar iki pertraukos (65:57). Trečiajame kėlinyje 7 taškų atkarpa leido padidinti pranašumą dar labiau (86:66).

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai nebeturėjo jokių vilčių, o druskos ant žaizdų papilstė ir rungtynių pabaigoje nugarmėjimas į rekordinį deficitą (100:136).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (8/14 dvit., 1/5 trit., 10/15 baud., 9 atk. kam.), Jrue Holiday 14 (5/5 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Graysonas Allenas (2/5 trit.) ir Bobby Portisas (4/8 dvit., 5 atk. kam.) po 11, Khrisas Middletonas 9 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Lindellis Wiggintonas ir Donte DiVincenzo po 7.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 24 (6/9 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam.), Monte Morrisas (4/5 trit., 7 rez. perd.) ir Nikola Jokičius (5/5 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 15 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) po 18, Willas Bartonas 15 (4/4 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Brynas Forbesas 14 (4/7 dvit., 2/3 trit.), Nah'Shonas Hylandas 13 (3/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Markusas Howardas (3/3 trit.) ir JaMychalas Greenas (5 atk. kam.) po 9, Austinas Riversas 8 (2/6 trit.).