Antroje rungtynių pusėje užsikūręs Jamesas atvedė „Monaco“ į pergalę Atėnuose

2022-02-01 22:53
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Mike'as Jamesas paskutiniame kėlinyje pelnė 13 taškų ir jo vedamas „Monaco“ (11-12) iškovojo pergalę Eurolygoje.

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas svečiuose 91:83 (19:27, 30:15, 16:19, 26:22) paskutiniame kėlinyje pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (5-16) klubą.

Motiejūnas per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, vienąkart prasižengė, 6 sykius suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Jamesas, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 taškų. Jo sąskaitoje per 30 minučių buvo 29 taškai (8/10 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Eleftherios Bochoridis išvedė „Panathinaikos“ į priekį (68:67), tačiau svečiai iš Monako spurtavo 13:0 ir įgijo 12 taškų pranašumą (80:68).

Vis tik Atėnų komanda nepasidavė – likus 47 sekundėms Howardas Sant-Roosas smeigė tritaškį ir sumažino namų komandos deficitą iki 6 taškų (81:87). Tačiau per likusį laiką jiems sukurti stebuklo nepavyko.

Atėnų komandai Jeremy Evansas per 22 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius (2/6 trit., 4 rez. perd.) ir Jeremy Evansas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) po 16, Howardas Sant-Roosas 15 (3/7 trit.), Okaro White'as 12 (4/6 dvit.), Darylas Maconas 10 (2/2 trit.), Leonidas Kaselakis 8 (7 atk. kam.).

„Monaco“: Mike'as Jamesas 29 (8/10 dvit., 4/7 trit., 6 kld., 29 naud.), Dwayne'as Baconas 14 (4/5 dvit., 2/3 trit.), Parisas Lee 12 (2/4 trit., 4 per. kam.), Alpha Diallo 10 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Willas Thomasas 8 (4/5 dvit.), Danilo Andjušičius 7 (5/5 baud.).