Karštame Los Andželo derbyje Jacksonas išplėšė pergalę „Clippers“

2022-02-04 07:55
Nuotr.: AFP-Scanpix

Nors šį sezoną Los Andželo „Clippers“ dar žaidžia be Kawhi Leonardo, o Paulas George'as kurį laiką taip pat nerungtyniauja, tai jiems nesutrukdė laimėti miesto derbio.

Lyderio vaidmens ėmėsi Marcusas Morrisas, o „Clippers“ po pergalingo metimo 111:110 (28:26, 32:28, 34:28, 17:28) palaužė Los Andželo „Lakers“ (25-28).

Praktiškai visas rungtynes atsilikinėjusi „Lakers“ išsiveržė į priekį prieš prasidedant paskutinei minutei (105:104), o po Maliko Monko tritaškio, likus 28 sekundėms, 2020-ųjų NBA čempionai įgijo dviejų taškų persvarą – 108:106.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Vis dėlto Morrisas atsakė tritaškiu (109:108), Anthony Davisas vėl išvedė savo komandą į priekį (110:109), o paskutinei atakai „Clippers“ turėjo 13 sekundžių.

Viso laiko Reggie Jacksonui neprireikė, kuris įveikė varžovų dvigubą gynybą ir pataikė pergalingą dvitaškį. „Lakers“ dar turėjo 4 sekundes išsigelbėjimui, tačiau Daviso dvitaškis skriejo pro šalį.

Po trijų kėlinių „Clippers“ dar turėjo 12 taškų pranašumą (94:82), tačiau „Lakers“ galingai pradėjo lemiamą ketvirtį ir greitai ištirpdė deficitą.

Be LeBrono Jameso žaidusi „Lakers“ rungtynėse prarado ir Carmelo Anthony – antrojo kėlinio pabaigoje veteranas pasitempė pakinklio sausgyslę ir išėjo į rūbinę.

Nugalėtojams Morrisas per 36 minutes pelnė 29 taškus (5/9 dvit., 6/7 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių herojumi tapęs Jacksonas per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/13 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose išsiskyrė Davisas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 30 taškų (12/22 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud., 17 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 2 blokai.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 29 (5/9 dvit., 6/7 trit., 7 atk. kam., 30 naud.), Reggie Jacksonas 25 (7/13 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Serge'as Ibaka 20 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Luke'as Kennardas 10 (2/4 trit.), Ericas Bledsoe 7 (7 rez. perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (12/22 dvit., 6/7 baud., 17 atk. kam., 2 blok., 37 naud.), Malikas Monkas 21 (5/11 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 17 (6/13 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 9, Carmelo Anthony (2/3 trit.) ir Dwightas Howardas po 7.