Tarp rezultatyviausių buvęs Giedraitis neišgelbėjo „Baskonia“ klubo

2022-02-06 19:42
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-SCANPIX

Trečiajame kėlinyje užsikirtusi Vitorijos „Baskonia“ (10-9) patyrė nesėkmę ACB pirmenybėse.

Rokas Giedraitis buvo tarp rezultatyviausių, bet Neveno Spahijos auklėtiniai svečiuose 70:84 (19:17, 22:21, 8:28, 21:18) nusileido Fuenlabrados „Urbas“ (7-11).

Pastaroji ACB pirmenybėse iki šio mačo rikiavosi 16-oje vietoje tarp 18 komandų. Pasiekta pergalė pakėlė ekipą į 13-ąją poziciją.

Giedraitis per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis žaidė 4 minutes, per kurias pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotais kamuoliais ir 3 naudingumo balais.

Vitorijos ekipa trečiajame kėlinyje pelnė 8 taškus, o praleido net 28.

Baskų galvos skausmu tapo puolėjas Dušanas Rističius, kuris per 29 minutes pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

„Urbas“: Dušanas Rističius 27 (10 atk. kam.), Leonardo Meindlas 14, Draganas Milosavljevičius 13 (2/5 trit.), Žiga Samaras 12 (7 rez. perd., 4 atk. kam.).

„Baskonia“: Alecas Petersas 16 (2/7 trit.), Stevenas Enochas 14 (9 atk. kam.), Rokas Giedraitis 13 (3/7 trit.), Jaysonas Grangeris ir Wade'as Baldwinas – po 11.