Pagalbos pritrūkęs „Bulls“ tandemas nusileido NBA lyderiams

2022-02-08 06:58
Nuotr.: Zuma Press-Scanpix

Devinas Bookeris žaidė nesustabdomai, o jo vedama Finikso „Suns“ (43-10) dar labiau įtvirtino lyderio pozicijas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Šį kartą Finikso klubas išvykoje 127:124 (36:29, 31:20, 35:34, 25:41) įveikė Čikagos „Bulls“ (33-21) krepšininkus.

Rezultatas neatspindi mačo eigos – trečiojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo 27 taškų pranašumą (88:61), o paskutinio ketvirčio pradžioje toliau užtikrintai kontroliavo įvykius – 104:83.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Iki vienženklio skirtumo pranašumą „Bulls“ pavyko sumažinti tik paskutinę minutę, užbaigus rungtynes spurtu 12:0, tačiau „Suns“ pergalei realus pavojus nebuvo iškilęs.

Finikso ekipos gretose išsiskyrė Bookeris, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 38 taškai (9/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Toliau solidžią sportinę formą išlaiko veteranas Chrisas Paulas – 19 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų per 34 minutes.

Tuo metu Čikagos komandos duetui DeMarui DeRozanui ir Zachui LaVine'ui pritrūko komandos draugų pagalbos.

DeRozanas per 35 minutes pelnė 38 taškus (16/26 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o LaVine'o sąskaitoje – 32 taškai (5/13 dvit., 4/7 trit., 10/10 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai per 37 minutres.

Tai „Bulls“ buvo trečiasis pralaimėjimas per pastarąsias ketverias rungtynes, o „Suns“ laimėjo 13-tą kartą iš paskutinių 14 mačų.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 38 (16/26 dvit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud.), Zachas LaVine'as 32 (5/13 dvit., 4/7 trit., 10/10 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 31 naud.), Nikola Vučevičius (6/12 dvit., 12 atk. kam.) ir Coby White'as (2/5 trit., 5/5 baud.) po 13, Malcolmas Hillas 8 (2/2 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 38 (9/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd., 35 naud.), Chrisas Paulas 19 (6/9 dvit., 11 rez. perd., 4 kld., 26 naud.), JaVale'as McGee 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Mikalas Bridgesas 15 (4/5 dvit., 2/7 trit.), Deandre Aytonas 13 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Jae Crowderis 10 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Elfridas Paytonas 8 (4/6 dvit., 4 rez. perd.).