Grandiozinių mainų supurtyta „Nets“ pralaimėjo dešimtą kartą iš eilės

2022-02-11 08:20
Nuotr.: AP – Scanpix

Grandiozinių permainų paliesta Bruklino „Nets“ (29-26) kapituliavo Vašingtone.

Steve'o Nasho vadovaujama komanda 112:113 (24:27, 31:32, 31:19, 27:34) krito prieš vietos „Wizards“ (25-29) ir pralaimėjo jau dešimtą kartą iš eilės.

„Nets“ rungtynių išvakarėse atliko NBA sudrebinusius mainus, per kuriuos į Filadelfiją išsiuntė Jamesą Hardeną bei iš „76ers“ priėmė Beną Simmonsą.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Kyrie Irvingas Vašingtone pelnė 31 tašką (6/14 dvit., 3/8 trit., 10/11 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

Kevinas Durantas negali padėti „Nets“ dėl traumos.

„Wizards“ gretose spindintis Kyle'as Kuzma pergalę papuošė pirmuoju karjeros trigubu dubliu.

Puolėjas surinko 15 taškų (5/10 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, jis suklydo 6 kartus

Dviženklį rezultatyvumą Vašingtono ekipoje užfiksavo septyni iš devynių žaidusių krepšininkų.

Camui Thomasui pelnius keturis taškus iš eilės, „Nets“ likus minutei priartėjo prie varžovų iki 107:109.

Pražanga sustabdytas Raulis Neto įmetė abi baudas, Kuzma prametė iš toli ir po Irvingo taiklių baudų „Wizards“ pirmavo vos vienu tašku – 111:110.

Po minutės pertraukėlės Kentaviousas Caldwellas-Pope'as neklydo nuo baudų metimų linijos, Thomasas mėgino gelbėti „Nets“ tolimu metimu, bet jis tikslo nepasiekė.

Blake'as Griffinas įmušė kamuolį į krepšį ir „Nets“ krito 112:113.

„Wizards“: Raulis Neto 21 (6/6 dvit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Kyle'as Kuzma (5/10 dvit., 1/5 trit., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld.) ir Anthony Gillas (6/6 dvit.) po 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (3/8 dvit., 5 atk. kam.), Thomasas Bryantas (5/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Deni Avdija (2/6 trit.) po 13, Rui Hachimura 12 (2/2 trit., 4 rez. perd., 2 blok.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 31 (6/14 dvit., 3/8 trit., 10/11 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Camas Thomasas 27 (7/10 dvit., 4/8 trit.), Blake'as Griffinas 15 (5/8 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 13 (4/6 dvit., 5/6 baud.), Day'Ronas Sharpe'as 9 (3/7 dvit., 10 atk. kam.), Jevonas Carteris 8 (2/4 trit.), Patrickas Millsas 7 (5 rez. perd.).