2022-02-11 19:50
Nuotr.: Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images

Pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-14).

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje 84:77 (22:11, 21:32, 20:22, 21:12) parklupdė Kazanės UNIKS (13-11), kuriems tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas per penkis mačus.

Mačą geriau pradėjo serbai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo perpus, po Ognjeno Dobričiaus tritaškio susikraudami 11 taškų pranašumą (22:11). Tačiau šeimininkai atsitiesė: smogė ketvirčiu 32:21, o po Mario Hezonjos ir Marco Spissu tritaškių rezultatas tapo lygus – 43:43.

Trečiojo kėlinio pabaigoje UNIKS spurtu 7:0 šovė į priekį (65:56), tačiau ketvirtį tokia pat sausa atkarpa uždariusi „Crvena Zvezda“ po 30 minučių turėjo vieno metimo deficitą (63:65).

Likus 6,5 minutės UNIKS dar turėjo trapų pranašumą (71:69), tačiau tuomet Nikola Kalničius, Nate'as Woltersas ir Austinas Hollinsas smeigė po tritaškį bei sukrovė svečiams 7 taškų pranašumą (78:71).

Hezonja likus 3 minutėms dar atsakė tritaškiu (74:78), tačiau „Crvena Zvezda“ pergalės iš rankų nepaleido, atsakė 6 taškais be atsako, o Aaronas White'as likus minutei padidino persvarą iki dviženklės (84:74).

Į pergalę serbus atvedė Kalničiaus (20 tšk.) ir Wolterso (19 tšk.) tandemas. Kartu sudėjus ji pelnė 39 taškus ir surinko 43 naudingumo balus.

Kazanės ekipoje išsiskyrė Hezonja, surinkęs 18 taškų (3/5 dvit., 4/7 trit.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 6 klaidas ir 21 naudingumo balą.

Spissu pridėjo 17 taškų (5/6 trit.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 klaidas ir 19 naudingumo balų.

UNIKS: Mario Hezonja 18 (4/7 trit., 9 atk. kam., 6 kld.), Marco Spissu 17 (5/6 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Johnas Brownas 13 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Viačeslavas Zaicevas ir Tonye Jekiri (6 atk. kam.) po 7.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 20 (7/10 dvit., 6 rez. perd.), Nate'as Woltersas 19 (6/10 dvit., 2/3 trit.), Luka Mitrovičius (5/8 dvit., 4 kld.) ir Austinas Hollinsas (2/3 trit.) po 10, Aaronas White'as 8 (6 atk. kam.).