Monstriško tandemo vedama „Kibirkštis-MRU“ įveikė estes

2022-02-13 17:24
Nuotr.: Vainius Sodeika

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (15-1) tęsia užtikrintą pasirodymą Baltijos čempionate.

Vilniaus klubas namie 71:57 (22:22, 12:10, 18:10, 19:15) įveikė Talino „TalTech“ (5-11) ir šiose pirmenybėse laimėjo ketvirtą mačą paeiliui.

Sostinės ekipą į priekį vedė monstriškas Gerdos Raulušaitytės ir Gabrielės Šulskės duetas.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Vilniaus komandai Raulušaitytė per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 5/6 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Šulskė, per 28 minutes pelniusi 24 taškus (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/7 baudų). Ji taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Talino ekipos gretose išsiskyrė Annika Koster, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (5/12 dvit., 0/2 trit., 2/3 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Po vangaus starto šeimininkės sugebėjo nepalūžti ir iki pertraukos susikurti trapų pranašumą (34:32).

Trečiajame kėlinyje „Kibirkštis“ perėmė rungtynių kontrolę, kai laimėjo atkarpą 12:2. Tai leido į lemiamą ketvirtį žengti su dviženkliu pranašumu (52:42).

Ketvirtajame kėlinyje varžovės sumenkino deficitą iki vienženklio, bet arčiau šešių taškų neprisiartino. Galingai finišavęs Vilniaus klubas šventė pergalę.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 24 (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 34 naud.), Gerda Raulušaitytė 19 (7/9 dvit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 36 naud.), Karolina Kazočiūnaitė 8 (2/4 trit., 9 atk. kam., 5 kld.), Eglė Zabotkaitė 7 (1/6 trit.).

„TalTech“: Marie Anette Sepp 23 (10/13 dvit., 5 kld.), Annika Koster 12 (5/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud.), Maarja Grunmann 8 (2/9 trit.).